ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69

ETAT LIBRE D’ORANGE ,francuska ,niszowa marka perfumeryjna , która jest wolna od uprzedzeń, drwi ze stereotypów, burzy schematy i łamie zasady. To marka o mocnych zasadach, która z natchnieniem posługuje się ironią, ostrymi, dwuznacznymi nazwami. Marka, która korzystając ze świetnych esencji tworzonych często przy założeniu, że większość nie lubi nic co jest łatwe i uniwersalne, zatrudnia utalentowanych, otwartych perfumiarzy, którzy tworzą  wyjątkowe zapachy. 

ETAT LIBRE D’ORANGE
ETAT LIBRE D’ORANGE

Wiele zapachów marki inspirowanych jest jej lokalizacją. 69 rue des Archives to ulica w centrum Paryża, w słynneji historycznej dzielnicy Le Marais. Ulica przy której znajdują się budynki mieszące ważne archiwa narodowe i kontrastujący do tego numer ulicy… 69! To właśnie tam, na samym rozdrożu, znajduje się Butik Corner, perfumeryjny dom z wyobraźnią. Na skrzyżowaniu kultur, smaków, kolorów i preferencji ze słynną historyczną dzielnicą Paryża – Le Marais.

ETAT LIBRE D’ORANGE
ETAT LIBRE D’ORANGE

Twórcą marki ETAT LIBRE D’ORANGE jest Etienne de Swardt. Urodzony w południowoafrykańskim państwie Orania, stąd przeniósł wartości na ukochaną markę  i nazwał ją krajem, w którym dorastał i w którym wykształciło się Jego podejście do świata. Orania,Wolne Państwo, mozaika narodów, kultur i wpływów . Państwo o surowej, brutalnej urodzie, pełne wyzywających i niespotykanych barw było inspiracją podczas tworzenia marki ETAT LIBRE D’ORANGE.

ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69

ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69
ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69

ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69  hymn marki, manifest wolności i niezależności, a jednocześnie coś bardzo, bardzo uwodzicielskiego i nieuchwytnego… człowiek otoczony erotyczną aurą, można by sobie zadać pytanie, czy to uczucie ma pozostać tylko do jego wiadomości czy tez być zaproszeniem dla innych – to jednak pozostaje już tylko w gestii i wyobraźni noszącego ten zapach. 

Zapach stworzony przez Christine Nagel, ma uwalniać zmysły, otwierać serca na wszelkie możliwości. To zaproszenie do przyjemności, oda do uwodzenia. Bez restrykcji, reguł i regulacji. Jest to zapach, który bardzo ciężko sklasyfikować i porównać do jakiegokolwiek innego zapachu. Jest zupełnie inny, nietuzinkowy, intrygujący ….

ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69
ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69

Nuta śliwki, mandarynki i orchidei łączy się z różowym pieprzem i liściem pieprzu, dla których tło stanowią kamfora i kadzidła, całość doprawiona benzoesem, paczulą i piżmem gwarantuje niezapomniane doznania olfaktyczne, które na długo nie pozwalają o sobie zapomnieć. To zapach, który swoją intrygującą nutą pozwala na chwile zmysłowego wyzwolenia  …. otwiera umysł i pozwala na swobodę, tu nie ma reguł, możesz myśleć i robić co chcesz …

ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69
ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69

 

Ubierając się w ten zapach można poczuć się wolnym, wolnym od wszechobecnie panujących reguł, kanonów i wszystkiego tego, co narzucane jest nam z góry…. To chwile tylko dla Ciebie, Twoich myśli, marzeń i pragnień … Wystarczy się otworzyć i oddać temu czego chcesz …. Prowokować ? Intrygować ? Zapraszać ? Wszystko zależy od Ciebie !

Zapachy ETAT LIBRE D’ORANGE dostępne są perfumeriach niszowych, a także od niedawna w sieci perfumerii Sephora. Jeśli szukacie nietuzinkowych zapachów, zapachu, którym mało Kto pachnie i taki,  który uwolni Waszą wyobraźnie polecam sprawdzić ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69. Piękny, również nietuzinkowy flakon i świetna trwałość ( około 10h) to dodatkowe, poza samą kompozycją zapachową zalety. Myślę, że jest to również zapach obok, którego wiele mężczyzn nie przejdzie obojętnie…. takie niewypowiedziane na głos zaproszenie do gry …. a jak Ją rozegrasz zależy już tylko od Ciebie ….

ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69
ETAT LIBRE D’ORANGE Archives 69

 

 

Autor