Mon Guerlain Florale

Kobiecość …

Subtelna, nieuchwytna i pożądana – kobiecość fascynuje, wzrusza i pobudza. Mówią, że jest krucha, ale w rzeczywistości to niesamowita siła, ponieważ jest źródłem życia, początkiem wszystkiego.

Kobiety mają wiele różnych twarzy. Wielowymiarowa kobiecość – dumna i wyzwolona, lecz jednocześnie w równym stopniu delikatna i zdeterminowana, nigdy się nie poddaje i wierzy w swoje marzenia. Do opowiedzenia tej historii potrzeba było przynajmniej jednego zapachu.

„W tej kompozycji chcieliśmy się skupić na aspekcie kwiatowym i stworzyliśmy ją niczym bukiet białych kwiatów, uwydatniając jaśmin wielkolistny, który jest integralnym elementem tożsamości Mon Guerlain” – wyjaśnia Delphine Jelk, która współtworzyła ten zapach razem z mistrzem Thierrym Wasserem.

„Słoneczny, świetlisty i szczodry aspekt kobiecości wyrażony został poprzez przedawkowany jaśmin” – dodaje Thierry Wasser.

GEURLAIN Mon Guerlain Florale

Świeża i delikatna interpretacja inspirowana kwiatem rozwijającym się pod wpływem porannej rosy. Nowy aspekt kobiecości eksplorowany przez kreatora zapachów Guerlain. Mon Guerlain zamknięta jest w pięknym flakonie „quadrilobé”: zaprojektowany w 1908 roku, stał się jednym z ikonicznych flakonów marki Guerlain Jego prosty i graficzny design sprawia, że przypomina flakon alchemika, a jego nazwa „quadrilobé” pochodzi od oryginalnego kształtu korka, uformowanego z jednej bryły, w której zachodzą na siebie cztery półkule. Flakon ten, wykonany z luksusowego masywnego szkła i ozdobiony złotym ornamentem, ukazuje sto lat później kontrast między wyrazistymi prostymi liniami a zmysłowymi zaokrągleniami, które wyrażają współczesną kobiecość.
Potężna dawka jaśminu Sambac i świeżość lawendy Carla połączone z delikatnością piwonii i zmysłową nutą wanilii tworzą promienną kompozycję jak bukiet słonecznych kwiatów. Niezwykle zmysłowa, niezwykle kobieca…. kompozycja, która pozwala poczuć się niezwykle , wyjątkowo… Kompozycja, która pozwala wyrażać siebie w bardzo subtelny sposób… niemniej jednak nie przechodzi się obojętnie obok tego zapachu…

Autor