Pozwól swoim zmysłom przenieść się nad mineralny klif, do ogrodu kwitnącychpiwonii i daj się skusić soczystości świeżych owoców. Poczuj zapach lata naswojej skórze. Oszalej na punkcie połączeń zapachowych Fragrance Combining™.

Zakochaj się w jednej z proponowanych kompozycji na lato – może to będzie kusząca Lime Basil & Mandarin, bogato ukwiecona Peony Blush & Suede, a może żywy, wibrujący Wood Sage & Sea Salt. Lime Basil & Mandarin to klasyk z nieoczywistym twistem limonki niesionej na karaibskiej bryzie, Wood Sage&Sea Salt – wspomnienie woni brzegu morza i Peony Blush&Suede – kwintesencja wdzięku i klasy.

Kocham zapachy Jo Malone London i nie wyobrażam sobie by na mojej zapachowej półce ich zabrakło! Absolutnie każdy jaki mam używam z największą przyjemnością i eksperymentuje mieszając ze sobą różne zapachy, za każdym razem pojawia się inny, niepowtarzalny zapach!

JO MALONE LONDON
Wood Sage&Sea Salt

Nowościami na mojej zapachowej półce są dwa zapachy Jo Malone London , które widzicie w dzisiejszej publikacji –  Wood Sage & Sea Salt i Peony Blush & Suede. Kocham obydwa wielką i szczerą miłością ! 

 Wood Sage & Sea Salt to zapach stworzony zwspomnień lata. Otula drzewnym ciepłem i wnosi świeżą nutę morskiej soli. Mydło w płynie i krem do ciała o tym zapachu wzmocnią uczucie świeżości.Ucieknij od codzienności i pozwól się unieść morskiejbryzie. Mineralna ziemistość szałwii i świeża mgiełka morskiej soli przeniosą Cię zapachem nad morskie wybrzeże.

Peony Blush & Suede został stworzony, aby go stosować razem z linią pielęgnacyjną o tej samej kompozycjizapachowej. Esencja wdzięku. Niezwykle delikatne piwonie w rozkwicie flirtują z soczystą nutą czerwonych jabłek. Otulone delikatnością zarumienionego zamszu. Wzmocnione subtelną zmysłowością jaśminu.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać zapachów Jo Malone London to czas nadrobić zaległości. CUDOWNE zapachy!

Peony Blush&Suede
Autor