Jo Malone London celebruje brytyjski styl wraz z zaskakującymi zapachami i elegancką sztuką obdarowywania. Filozofia Fragrance Combining, która jest filarem marki Jo Malone London na łączenie zapachów. Wszystkie Cologne dzięki swojej unikatowej i wyjątkowej proste budowie można łączyć, nakładając je na siebie aby uzyskać swój indywidualny zapach. Uwielbiam zapachy Jo Malone ! To jeden z moich ukochanych bez których nie wyobrażam sobie mojej zapachowej półki ! Zapach, który dziś serdecznie polecam to zapach, który skradł moje zapachowe serce od pierwszego spotkania.

Magia lasu. Wspinaj się. Oddawaj sie marzeniom. Wędruj. Przechadzaj się po szmaragdowych kobiercach utkanych z mchu. Dojrzałe czerwone porzeczki, gotowe, aby je zebrać. Zatrać się w woni legendarnego dębu. Szlachetnego. Mądrego. Którego duch został tchnięty w dwa urzekające zapachy. English Oak & Hazelnut. Przypominający woń ziemi. Kuszący. Czarujący.

Mistrz perfumiarstwa Yann Vasnier
„Dąb jest pięknym, szlachetnym drzewem. Jest mocny i ikoniczny. W świecie perfum często spotykamy drzewo sandałowca i cedrowe, ale dąb jest czymś wyjątkowym. Jest on majestatyczny i tajemniczy”.

 Zapach English Oak & Hazelnut pięknie się komponuje i uzupełnia z Basil & Neroli, aby otrzymać pełną życia, cytrusową i odrobinę zalotną kompozycję.  Ja też uwielbiam połączenie tego zapachu z moim ukochanym Velvet Rose & Oud, o którym na pewno jeszcze napiszę !

Jo Malone English Oak & Hazelnut
Jo Malone English Oak & Hazelnut
Autor