Lancome La Nuit Trésor Nude to następna część miłosnej sagi La Nuit Trésor od Lancôme. Nowy kwiatowy zapach odpowiada historię prawdziwej miłości, łącząc w sobie kwiatowe nuty, które po rozpyleniu towarzyszą przez cały dzień, przypominając miłosny uścisk pełen pasji i emocji. Orientalny zapach La Nuit Trésor Nude to pełna pasji kochanka, wirująca w tańcu.

To radość, smutek, miłość, którą widzi w Tobie ukochany. Słodka woda toaletowa La Nuit Trésor Nude jest wyrafinowana, subtelna, delikatna i autentyczna.

Jak prawdziwa miłość. La Nuit Trésor Nude to bergamotka, róża, kokos i wanilia, które dopełniają się nawzajem i oddziałują na zmysły. Aromatyczny kompozycja wykorzystuje wonny olejek różany i świeży olejek z bergamotki, które uwodzą i nadają orientalnej kompozycji niespodziewanej lekkości i świeżości. Z wolna wyłania się olśniewający kokos, któremu towarzyszy słodka wanilia. Całość otacza niczym ramiona kochanka, uwodzi i przywodzi na myśl najprawdziwszą miłość. La Nuit Trésor Nude to kolejny brylant, który uświetnia kolekcję kamieni z linii La Nuit Trésor.

Tym razem kultowy flakon nie jest obleczony delikatną czernią – La Nuit Trésor Nude jest kompletnie nagi, a jego bladoróżowy odcień jest zwiastunem miłosnego zapachu, który wibruje pomiędzy szklanymi ściankami.

La Nuit Trésor Nude
Autor