Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense -zapach uśmiechu

Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense

“Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego”

Zastanawiasz się czasami nad tym w jakich sytuacjach się uśmiechasz? Może to są osoby, które wywołują uśmiech na Twojej twarzy, może wspomnienia, marzenia…. Może zwyczajne dzień dobry powiedziane przez przechodnia… a może tak po prostu się uśmiechasz do samej siebie…. bo życie jest piękne ….. Tak, życie jest piękne! Każdy dzień daje nam szansę na uśmiech, tylko czy wykorzystujesz te szansy ?

Codzienna gonitwa, tysiące spraw do załatwienia i głowa pełna myśli zabiera nam czas aby uśmiechnąć się do samej siebie… Im jestem starsza tym więcej uwagi skupiam na sobie i nie uważam by było to złe czy nie na miejscu wobec bliskich osób. Kiedyś trzeba się zatrzymać i ja jestem na etapie zatrzymywania się. Praca do późnych godzin nocnych i przemęczenie to póki co przeszłość…. wreszcie mam czas dla siebie…. powoli w każdym w dniu zaczynam dostrzegać to co kiedyś mi umykało… tak, mam czas dla siebie, mam czas na poranną, wypitą w spokoju ciepłą kawę,celebrację porannej i wieczornej pielęgnacji… mam czas by pomyśleć o tym czego pragnę i co sprawia mi radość. Uśmiecham się do samej siebie bo nie jestem sfrustrowana i zmęczona… Jestem szczęśliwa gdy patrzę się w lustro…. życie nie jest idealne, ani moje ani Twoje…. analizując i roztrząsając pozycja po pozycji z pewnością znajdziemy wiele punktów naszego życia do wykreślenia, zmiany, zamiany… ale czy chcesz się skupiać nad tym na co nie zawsze masz wpływ? Chcesz się martwić tym co będzie? Zawsze jakoś będzie…. od dziecka miałam pełne optymizmu myśli, to one często w trudnych dla mnie chwilach pozwalały mi przetrwać i to się nie zmieniło. Uśmiecham się bardzo często nie tylko do ludzi ale i do siebie. Pewność siebie ? na pewno też. Ale wiem ile znaczy czasami mały gest, dobre słowo, myśl o tym, że jest Ktoś Kto nic nie mówiąc , będąc nawet gdzieś daleko sprawia,że serce się uśmiecha. Bo uśmiech to nie tylko grymas powstający przez napięcie mięśni…to wspólny dla wszystkich ludzi wyraz emocji. 

“Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka” 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
LA VIE EST BELLE

Życie jest piękne ! ten zapach poznałam kilka lat temu, kiedy w sprzedaży pojawiła się pierwsza jego wersja. Gdyby nie reklama nie zwróciłabym pewnie na niego większej uwagi. Piękna kobieta, którą uwielbiam od momentu obekrzenia filmu “Pretty Woman” – Julia Roberts! To ona z reklam uśmiechała się do mnie, nie tylko Jej piękny uśmiech ale uśmiechające się oczy sprawiły, że kupiłam ten zapach i od tamtej pory zawsze ze mną jest. To jeden z tych zapachów,którego nie może zabraknąć na mojej zapachowej toaletce.

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense

Julia tym zapachem przekonuje nas, że dzięki tej magicznej mieszance życie staje się piękniejsze! Perfumy inspirowane są bowiem radością i czerpaniem przyjemności z małych rzeczy… Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie – La vie est belle to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej od trosk kobiety. To Ty kiedy uśmiechasz się do samej siebie ! To Twój uśmiech, którym zarażasz wszystkich wokół, to Ty pełna optymizmu i chęci czerpania z życia tyle ile się da, najwięcej ile można! Bo czyż nie najpiękniejszy jest moment kiedy Ty sprawiasz,że inni zaczynają się uśmiechać ?

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense

Przesadnie słodki i wymowny, intensywny i rozpoznawalny niczym Angel Thierrego Muglera! Ta zapachowa kompozycja jest o wiele bardziej skoncentrowana niż poprzednie wersje i bardziej trwała niż poprzedniczki. W tym zapachu, jak w każdym z rodziny La Vie Est Belle, optymizmem emanuje mieszanka rzadkiego irysa Pallida aksamitny, łagodny i pudrowy, który stanowi magiczny akcent zapachu.  Wtóruje mu urzekająca i magnetyczna tuberoza. Bergamotka, kwiat tunezyjskiego drzewka pomarańczy, akordy orzecha laskowego i gruszki – pełne wyrazu, udoskonalone dzięki dodatkowi cierpkich owocowych pączków czarnej porzeczki, a szczypta różowego pieprzu stanowi radosny, musujący i osobliwy niuans. Bogaty kwiatowy bukiet kompozycji dopełniają: ylang-ylang, jaśmin Sambac, które emanują kobiecością. Intensywność zapachu współgra z jego wigorem.

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense

Flakon zapachu ma ascetyczny design. Na buteleczce nie znajdziemy nawet nazwy zapachu. Ta kreacja została przygotowana celowo – by sama w sobie symbolizować uśmiech zatopiony w krysztale. 

Wokół szyjki flakonu owinięta została wstążka symbolizująca skrzydła wolności – tym razem utkana z wrzosowej organzy, przeplatanej srebrzystą i fioletową przędzą.

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense

Ten zapach na pewno dodaje pewności siebie, wyraża to co ukrywamy gdzieś głęboko. Zawsze gdy myślę o uśmiechu myślę o tym zapachu, zawsze gdy myślę o tym zapachu uśmiecham się…. Uśmiecham się bo lubię, uśmiecham się bo z uśmiechem mi do twarzy, uśmiecham się bo dzięki niemu życie jest łatwiejsze, uśmiecham się bo kocham swoje życie, bo życie jest piękne !

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense

UŚMIECHEM ZMIENIAJ ŚWIAT I NIE POZWÓL BY ŚWIAT ZMIENIŁ TWÓJ UŚMIECH 🙂

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
La Vie Est Belle L’Eau de Parfum Intense

Jaki jest Twój uśmiech ? jaki zapach wywołuje u Ciebie uśmiech ?

 

 

Autor