LES EXCLUSIFS DE CHANEL

Skomponowane z rzadkich i wyszukanych składników, zapachy LES EXCLUSIFS DE CHANEL wyróżniają się wyjątkowym pięknem. Każdy zapach przywołuje inny rozdział z historii Gabrielle Chanel, odzwierciedlający życie i charakter Mademoiselle. Elegancka kolekcja zapachów afirmuje ponadczasowy styl CHANEL. Podczas wizyty w butiku Chanel, który mieści w się Galerii Moktów w Warszawie, miałam okazję poznać wszystkie 16 zapachów tej linii i wyłoniłam wśród nich 4, które, mam nadzieję, że znajdą się kiedyś na mojej perfumeryjnej półce. Póki co moje kosmetyczne serce raduje jeden z nich – LES EXCLUSIFS DE CHANEL 1957 ! 

LES EXCLUSIFS DE CHANEL EAU DE COLOGNE

LES EXCLUSIFS DE CHANEL BEIGE

„Beż to mój azyl, ponieważ jest naturalny” – powiedziała Gabrielle Chanel.

Beż to odzwierciedlenie wyrafinowania i prostoty. Kolor elegancji o palecie odcieni, które przywołują naturalne piękno piasku, ziemi i miodu. Kojący kolor, który odbija światło i sublimuje te osoby, które się nim otulają. BEIGE to zapach odzwierciedlający beż. Zmysłowa przystań, w której można się zatracić i odnaleźć swoje prawdziwe ja.

BEIGE to zmysłowy zapach z intensywnym akordem głogu, frezji i plumerii, subtelnie podkreślony nutami miodowymi.

LES EXCLUSIFS DE CHANEL WODA PERFUMOWANA MISIA

LES EXCLUSIFS DE CHANEL1957

 

W 1957 Gabrielle Chanel otrzymuje w Dallas nagrodę Neiman Marcus Fashion Award. To konsekracja światowa jej talentu. Sięga po rzadkie, starannie dobierane składniki, aby je na nowo odkrywać i sławić. Odzwierciedla to zapach 1957. Zmysłowy, delikatnie fasetowany akord białego piżma przeplatają nuty kwiatowe i drzewne oraz miodowe, pudrowe akcenty. Świetlisty atrybut stylu CHANEL.

1957 to zmysłowy akord białego piżma, delikatnie przepleciony bergamotką, irysem i neroli, fasetowany cedrem i miodowymi, pudrowymi nutami.

Jestem oczarowana tym zapachem ! Tu moje ulubione piżmo nabiera zupełnie innego wymiaru ! jest bardzo bliskie skórze… Jeśli będziecie mieli okazję odwiedzić butik Chanel polecam sprawdzić te zapachy ! są wyjątkowe !

LES EXCLUSIFS DE CHANE EAU DE COLOGNE

 

Eau de Cologne – legendarny symbol elegancji i prostoty na przestrzeni wieków. CHANEL proponuje wytworną interpretację zaakcentowaną cytrusami i szeptem neroli. Zwiewną i słoneczną.

Stworzono ją w XVIII wieku we Włoszech jako świeżą i lekką innowację w kontraście do mocnych zapachów tamtej epoki. CHANEL proponuje wytworną interpretację: letnią i słoneczną. Zapach niczym bukiet dzikich kwiatów wywołuje tęsknotę za bezkresnym zielonym polem usianym tysiącem kolorowych punktów.

EAU DE COLOGNE marki CHANEL to wytworna interpretacja, która łączy w sobie energetyzującą świeżość mandarynki i bergamotki z nutami neroli.

LES EXCLUSIFS DE CHANEL WODA PERFUMOWANA BEIGE

LES EXCLUSIFS DE CHANEL MISIA

 

Misia Sert była przyjaciółką Coco Chanel. Obie podróżowały razem i należały do tego samego kręgu artystów i intelektualistów. Enigmatyczna i promienna Misia fascynowała otoczenie.  Żyła i oddychała sztuką, będąc muzą wielu malarzy i poetów. Znana jako „Królowa Paryża”, zainspirowała zapach, który przywołuje ekscytującą atmosferę garderoby operowej, wypełnionej naręczami kwiatów oraz pudrową wonią makijażu i szminki.

MISIA to kwiatowy akord róży, fiołka i irysa pallida, ocieplony benzoiną i bobem tonka.

LES EXCLUSIFS DE CHANEL 1957
Autor