Michael Kors Sexy Rio De Janeiro
Michael Kors Sexy Rio De Janeiro

Michael Kors z dumą przedstawia swoje najnowsze dzieło – limitowaną wodę perfumowaną Michael Kors Sexy Rio de Janeiro, która powstały z inspiracji kultowym, brazylijskim miastem – gorącym za dnia, a w nocy pulsującym zmysłowym rytmem samby.

Zapach otwiera luksusowa świeżość mandarynki i brazylijskiego mango, któremu subtelnej słodyczy dodają główne akordy – kwiat lipy i wiciokrzew. Delikatne, kobiece nuty fiołka i konwalii łączą się z różą, tworząc prawdziwą ucztę dla zmysłów, a serce zapachu wypełnia luksusowy, odurzający akcent gardenii i jaśminu. Zmysłowy, gorący finał zawdzięczamy hojnym nutom ambroksu, drzewa sandałowego oraz wanilii tahitańskiej, którym kociej miękkości dodają ketmia piżmowa i piżmo.

Zapach Michael Kors Sexy Rio De Janeiro zamknięty jest w klasycznym flakonie – kolumnie o czystych liniach. Korek w złotym kolorze z grawerem logo marki stanowi ozdobę i nadaje wytworności. Jest prosto ale luksusowo.

Michael Kors Sexy Rio De Janeiro
Michael Kors Sexy Rio De Janeiro

Zapach Michael Kors Sexy Rio De Janeiro jest bardzo świeżym zapachem, słodkim ale nie nachalnym. Na początku jest zadziorny, mandarynka otwiera zapach i dość długo ją wyczuwam. Te cytrusowe tony bardzo odpowiadają mi w perfumach dlatego też polubiłam ten zapach. Po godzinie zapach  robi się bardziej zmysłowy , subtelny i taki kobiecy …. ujawnia się piżmo i wanilia …. jest tak jak lubię…. kobieco , zmysłowo i seksownie !

Michael Kors Sexy Rio De Janeiro
Michael Kors Sexy Rio De Janeiro
Michael Kors Sexy Rio De Janeiro
Michael Kors Sexy Rio De Janeiro

Zapach na mnie utrzymuje 5-6 godzin. Nie znam pozostałych zapachów Michael Kors więc ciężko mi się odnieść jak wypada w porównaniu do innych zapachów projektanta 🙂

NUTA WYSOKA: mandarynka, brazylijskie mango, kwiat lipy, wiciokrzew

NUTA ŚREDNIA: róża, fiołek, gardenia, absolut jaśminu, konwalia

NUTA BAZOWA: ambrox, drzewo sandałowe, ketmia piżmowa, wanilia

Michael Kors Sexy Rio de Janeiro w sprzedaży od października 2014 r. Edycja limitowana dostępny wyłącznie w Perfumeriach DOUGLAS.

 30 ml EDP – 239 zł 50 ml EDP – 319 zł 100 ml EDP – 429 zł

Znacie zapachy Miachel Kors ? Mieliście okazję powąchać zapach Michael Kors Sexy Rio De Janeiro ?

 

Autor