Mugler Muse Eau De Toilette

Łobuzerskie, tryskające życiem, kapryśne ….

Bywają dobre uzależnienia. Sztuka czerpania z życia i wykorzystywania w pełni każdej chwili bardzo łatwo staje się uzależnieniem. Choć trudno czasami wykonać ten pierwszy krok na pewno warto! Bez wahania poddawaj się przyjemności płynącej z uzależnienia, dzisiaj i każdego następnego dnia!

Mugler Muse Eau De Toilette to pysznie  uzależniająca celebracja życia. Tryskająca pewnością siebie, w tym zapachu słodkość przeplata się ze świeżymi, owocowymi nutami. Mugler Muse Eau De Toilette gloryfikuje rzadkie chwile, w których najmocniej czujesz, że żyjesz, te momenty są tak pyszne, że aż uzależniają !

Ulegaj kaprysom i pozwól sobie na rozkosz!

Mugler Muse Eau De Toilette

Nowe kapryśne wcielenie odkrywa na nowo to, co dobrze znane zachowując esencję oryginalnych nut, które nadają kompozycji lekkiego jak piórko uderzenia. Mugler Muse Eau De Toilette to eksplozja powalającej soczystej mandarynki.  Krem z orzechów laskowych i marakuja tworzą serce zapachu, zmieniając ten zmysłowy koktajl w niebezpiecznie uzależniającą rozkosz.

Bazowe nuty zapachowe wetywerii nawiązują do pierwotnej charakterystycznej sygnatury, a dzięki dodatkowej warstwie tworzonej przez Akigalawood kompozycja staje się drzewna i pikantna.

Nowa wersja zapachu promieniej niczym aureola światła, przenikając nas do głębi płynącą z niej przyjemnością.

W tych przepysznie kobiecych kształtach, zapach błyszczy przepięknym różowym podcieniem – eliksir zamknięty w kosmicznym kamieniu to prezent dla naszej kobiecości.

Mugler Muse Eau De Toilette
Autor