GABRIELLE CHANEL ESSENCE 

Kilka tygodni temu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w evencie marki Chanel, który odbył się w Butiku Chanel w Galerii Mokotów w Warszawie. Podczas tego spotkania poznałam najnowszą odsłonę zapachu Gabrielle Chanel – Essence. Zapach inspirowany postacią Gabrielle – kobietą, która stała się Coco Chanel. Pełną pasji i wolną, która sama zdecydowała, kim chce być. Urzekająca i pełna blasku Margot Robbie uosabia GABRIELLE CHANEL ESSENCE. Zapach promiennej kobiety.

Kwiatowa, słoneczna i zmysłowa interpretacja Oliviera Polge’a – Kreatora Zapachów Domu CHANEL. Kompozycja GABRIELLE CHANEL ESSENCE, inspirowana postacią Gabrielle Chanel, to zapach kobiety skupionej na własnych potrzebach i otwarcie wyrażającej swoje przekonania. Kobiety słonecznej, która rozsiewa blask, gdy w pełni wyraża swoją osobowość. Zapach wydaje się unosić nieważko w sześciennym flakonie z niezwykle cienkiego szkła. Etykieta i korek zachwycają odcieniem złota, który jest intensywny i bogaty jak zapach. kompozycja słoneczna i ponętna.
ESSENCE, niczym zapachowy nektar, jest skoncentrowaną kwiatową kompozycją zbudowaną z czterech kwiatów: egzotycznego i intensywnego jaśminu, promiennego i owocowego ylang-ylang, świeżych i musujących kwiatów pomarańczy oraz kremowej, niebywale kobiecej tuberozy z Grasse. Tuberoza z Grasse, uważana za najbardziej czarujący kwiat, została spotęgowana i jaśnieje w całym zapachu, aby tworzyć ciepłą i otulającą aurę.

GABRIELLE CHANEL ESSENCE należy nosić ostentacyjnie. Intensywnie. Flakon ze sprayem umożliwia obfitą i szczodrą aplikację na skórze bądź na podszewce ubrania.
W ramach rytuału zapachowego dostępne są również produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, które wzmacniają aurę zapachu.
Gabrielle Chanel Essence
GABRIELLE CHANEL ESSENCE !
GABRIELLE CHANEL ESSENCE !
GABRIELLE CHANEL ESSENCE !

GABRIELLE CHANEL ESSENCE

GABRIELLE CHANEL ESSENCE !
Autor