NOWOŚĆ CARTIER LA PANTHERE LEGERE 

CARTIER LA PANTHERE LEGERE
CARTIER LA PANTHERE LEGERE

Pantera od ponad 100lat jest ikoną marki Cartier. To także pseudonim Jeanne Toussaint, muzy i kochanki Louisa Cartiera – której w 1930 roku powierzył stanowisko dyrektora artystycznego Cartier.
Pantera jest symbolem kobiecości Cartier: tajemnicza, przepiękna i zarazem waleczna. Słowem: wolna. Wolna by kochać i żyć pełnią, z pasją.

W 2014 roku stulecie Pantery w jubilerskich i zegarmistrzowskich dziełach Cartier, marka celebrowała nowym zapachem: Cartier La Panthere.
Kwiatowy i animalistyczny zapach zamknięto w mistrzowsko wykonanym flakonie, w którego sercu przysiadła… pantera.

Z kwiatów gardenii, akordu piżmowego oraz autorskiej interpretacji piżma – niezwykle wiernego naturalnej nucie, Mathilde Laurent, kreatorka perfum Cartier, zdołała stworzyć zapach, kwiatowy i  animalistyczny zarazem. Dziki, kobiecy i kwiatowy, zniewala z wdziękiem najbardziej intrygującego stworzenia, opiewanego przez pisarzy, od Teofrasta po Dantego… uwiedzionych wdziękiem i pięknem pantery.

Delikatne, zaskakujące połączenie potrójnego akordu szyprów, kwiatów i piżma to tryptyk emocji który przywołuje osobowość pantery: niezależność, grację i dzikość. 

Przepiękny flakon fasetowany jak DIAMENT o powierzchniach grających ze światłem. 
Kwadratowy zarys szczęk i skośne oczy patrzą z doskonale wyważonych proporcji szkła, które deifikują panterę i jej zmysłową, aksamitną kobiecość…jej hipnotyzujące ślady…

Rok po lansowaniu La Panthere Cartier odsłania nowy klejnot… Tym razem, duch pantery, lżejszy i uwolniony z bryły szkła to… CARTIER LA PANTHERE LEGERE 

NOWOŚĆ CARTIER LA PANTHERE LEGERE
CARTIER LA PANTHERE LEGERE

CARTIER LA PANTHERE LEGERE to świetlista strona La Panthere, także autorstwa Mathilde Laurent.

CARTIER LA PANTHERE LEGERE – duch pantery, lżejszy i uwolniony z bryły szkła uwodzi tajemniczością i spokojem …. bardzo kobiecy, zmysłowy, delikatny ale wyraźny w swojej prostocie… Dla dojrzałej, pewnej swoich przekonań kobiety, wolnej duchem,  która nie ma żadnych ograniczeń, jest pełna pasji… tak jak pantera ma ściele określony teren polowań. Silna, sprytna ale i skryta, tak jak pantera, która nie zdradza wszystkich swoich sekretów, co czyni ją jeszcze bardziej pociągającą… Zapach dla kobiety, która jak pantera ceni sobie prywatność, ciszę i spokój ale nie boi się pokazać swojego drugiego oblicza . To kobieta, której nikt nie zatrzyma przed dążeniem do określonego celu. Polowanie na życie i zdobycie dokładnie tego, co chce to cel najwyższy. Stojąc przed mężczyzną od razu wie czy to ten, a on nie może się Jej oprzeć … Jednym spojrzeniem, dzikim i namiętnym zabiera go w swoją podróż, podróż pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji….

CARTIER LA PANTHERE LEGERE
CARTIER LA PANTHERE LEGERE

Mam nadzieję, że zapachowe wtorki na Ines Beauty będą już tradycją. Chciałabym Wam pokazać jeszcze wiele pięknych zapachów. Czy jesteście chętni na kontynuację “zapachowych wtorków” na Ines Beauty ?

Mieliście okazję poznać jakiś zapach marki Cartier ?

 

 

 

 

Autor