Pojawia się i znika, nigdy nie zostaje na dłużej… masz zaledwie kilka sekund, aby schwytać swoją szansę. Jest nieprzewidywalna. Pojawia się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewasz, lecz jeśli postanowisz ją wykorzystać, wszystko stanie się możliwe.

„Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam”Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała… pewien stan umysłu, sposób bycia.

 

 

Chance Chanel 2019
Chanel Chance 2019

Różowy CHANCE EAU TENDRE powstał w 2010 roku , to marzycielska wersja – Chance Eau Tendre. Zapach stworzony jak marzenie, które ma moc by zmienić los. Ciepła, miękka i autentyczna wersja zapachu Chance, która ukazuje nowe oblicze delikatne i eleganckie. Owocowa nuta grejpfruta i pigwy w połączeniu z jaśminem i białym piżmem łagodzi formułę. Miękkie i przyjemne piżma pracują jak symfonia, czyniąc Chance kojącym kokonem, który ochroni. Kobiecy i delikatny zapach, który sprawia, że pragniesz oddawać się czułości.

W 2019 Chanel przedstawia kolejną interpretację Chance … Jeszcze bardziej subtelna interpretacja CHANCE. Delikatnie wyczuwalna, intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa, którą należy wykorzystać.

Kompozycja o promiennym sercu wzmocnionym absolutem jaśminu i esencją różaną. Olśniewający kwiatowo-owocowy zapach, krągła i delikatna interpretacja o uwydatnionym kobiecym charakterze.

 

Chance od Chanel ! CHANCE EAU TENDRE 2019!
Chance od Chanel ! CHANCE EAU TENDRE 2019!

Chanel CHANCE EAU TENDRE

Chance od Chanel ! CHANCE EAU TENDRE 2019!
Chance od Chanel ! CHANCE EAU TENDRE 2019!
Autor