[fusion_text]

NOWY ZAPACH CHANEL – CHANCE EAU VIVE

Z cyklu pachnące wtorki Ines Beauty dziś zapraszam do świata zapachów CHANEL Chance.

Chance jest jak powiew powietrza. Chwila, którą trzymasz w ramionach. 

Łagodnie unosi się na wietrze, sprawia wrażenie nieprzewidywalnego i ulotnego. Kiedy tylko go poczujesz, wszystko się zmienia. Twoje serce zaczyna bić szybciej, na Twoich ustach pojawia się uśmiech. Twoje stopy zaczynają tańczyć, jakby podnosiły się do lotu…

Mademoiselle Chanel zwykła mawiać, że szansa niesiona przez powiew optymizmu przychodzi jedynie do tych, którzy wiedzą, jak ją rozpoznać….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapach Chance jest owocem radosnych doznań sensorycznych, które byly inspiracją przy jego tworzeniu tego zapachu..Jacques Polge skomponował je w 2003 roku z nut różowego pieprzu, ananasa, jaśminu, irysa, wetiweru i białego piżma. Zapach zaskakujący, ujmujący i uroczy – niczym usta gotowe do pocałunku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CHANEL CHANCE po raz pierwszy został zamknięty w innym niż reszta pachnącego portfolio CHANEL flakonie- w okrągłej buteleczce z miniaturowym korkiem.  Jego nieprzewidywalny akord pozwolił na stworzenie dwóch flankerów:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zielony CHANCE EAU FRAÎCHE powstał w 2007 roku dzięki Jacquesowi Polge, którego interpretacja chwyta zmysły intensywną świeżością.Chanel Eau Fraiche jest połączeniem podstawowego aromatu Chanel z impulsem jaśminu i drewna z dębu indyjskiego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapach dzieli główne akordy ze swoim poprzednikiem, ale stawia na świeżość w samym sercu. Eksplozja cytrusów, ktora nadaje barwę jasminowi i piżmu. Impuls jaśminu i piżma łagodzą cytrusy, a nad wszystkim czuwa nuta drewna tekowego. Akcent drzewny o silnym charakterze składa hołd tym , którzy są gotowi podjąć ryzyko i wykorzystać szanse, które są im oferowane.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Różowy CHANCE EAU TENDRE powstał w 2010 roku , to marzycielska wersja – Chance Eau Tendre.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapach stworzony jak marzenie, które ma moc by zmienić los. Ciepła, miękka i autentyczna wersja zapachu Chance, która ukazuje nowe oblicze delikatne i eleganckie. Owocowa nuta grejpfruta i pigwy w połączeniu z jaśminem i białym piżmem łagodzi formułę. Miękkie i przyjemne piżma pracują jak symfonia, czyniąc Chance kojącym kokonem, który ochroni. Kobiecy i delikatny zapach, który sprawia, że pragniesz oddawać się czułości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Świętując dwunastolecie istnienia zapchu, po Chance Eau Fraiche i Chance Eau Tendre, CHANEL prezentuje nową wersję radosnych perfum. Energetyzująca mikstura – CHANEL Chance Eau Vive, to pierwsza interpretacja zapachu stworzona przez perfumiarza Oliviera Polge z Fragrance Laboratorium Chanel.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

NOWY ZAPACH CHANEL – CHANCE EAU VIVE to zapachowa kreacja, która daje siłę jak wyjątkowa energia, Energia, która wprawia w ruch tych urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą . To siła witalna, która nie przemija.

Wibrująca, energetyczna i piękna kompozycja.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CHANEL Chance Eau Vive jest jak skoncentrowana energia, ktora rozpływa się od pierwszej sekundy. Grejpfrut, obecny w pierwszym zapachu Chance przynosi zaskakujące doznanie odrobiny goryczy- zazwyczaj krótkotrwałe- tutaj osiada na skórze i pulsuje z akordu serca. Zwykle krótkotrwała woń tego owocu, daje o sobie znać nieco dłużej, oczarowując we współpracy z jaśminem, białym piżmem, wetiwerem i drzewem cedrowym. Pulsujące cytrusy zapewniają orzeźwiające otwarcie, które stopniowo przechodzi w jaśminowo-piżmowe serce perfum. Oba składniki odgrywają kluczową rolę we wszystkich zapachach gamy Chance. Baza kompozycji to wytrawna mieszanka wetywerii i cedru okraszonych pudrową, irysową nutą . Zapach działa jak powiew świeżego powietrza wprawiający w ruch wszystko w koło, wyzwalając zarazem pożądanie. Pożądanie szczęścia. Bo według Chanel, jeśli szczęście nie chce przyjść do ciebie, musisz po prostu wyjść i je sama odnaleźć.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pomysłodawcą i twórcą kampanii reklamowej jest legendarny francuski ilustrator, fotograf i reżyser Jean-Paul Goude.

PA2015_07_0072

Modelki Cindy Bruna, Romy Schonberger, Rianne van Rompaey i Sigrid Agren zachwycają swoim wdziękiem podczas gry w kręgle. Zamiast kul – flakony perfum. Zamiast klasycznych strojów kręglarzy – tiulowe i koronkowe suknie, żakieciki ze złotymi guzikami i botki jak z początku XX wieku. Całość jest kolorowa, młoda i zdecydowanie porywająca.

PA2015_07_0044

PA2015_07_0045

PA2015_07_0048

[/fusion_text][fullwidth backgroundcolor=”” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”left top” backgroundattachment=”scroll” video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderstyle=”” paddingtop=”20px” paddingbottom=”20px” paddingleft=”0px” paddingright=”0px” menu_anchor=”” equal_height_columns=”no” hundred_percent=”no” class=”” id=””][/fullwidth][fusion_text] [/fusion_text]

Który z zapachów CHANEL CHANCE  pasuje do Was najbardziej ?

Autor