COACH FLORAL

COACH FLORAL
COACH FLORAL

“Celem powstania Coach Floral było wykreowanie zapachu optymistycznego i pozytywnego. Inspiracją była dla nas róża herbaciana oraz urok wiosny i lata” 

   Stuart Vevers, Dyrektor Artystyczny.

Niezwykle kobieca, zmysłowa i nietuzinkowa… Coach Floral to cytrusowa świeżość i energia różowego pieprzu oraz sorbetu ananasowego. Serce zapachu kryje w sobie kwiatowy bukiet intensywnych akordów herbacianej róży, jaśminu Sambac oraz gardenii. Natomiast baza kompozycji otula ciepłem i delikatnością kremowych nut drzewnych, paczuli oraz piżma.

Flakon to hołd dla dziedzictwa słynnej amerykańskiej marki. Kobiecy, zmysłowy, ciężki flakon o owalnym kształcie, tak  charakterystycznym dla marki Coach. Inspiracją do powstania korka w kolorze różowego złota był zamek obrotowy, symbol marki Coach, stosowany w najsłynniejszych jej torebkach od roku 1954. Rozpoznawalna na całym świecie skórzana zawieszka, tym razem w kształcie kwiatu róży herbacianej, z metalowymi elementami decyduje o elegancji i wysokiej jakości wykończenia, podczas gdy logo marki – koń zaprzężony do trójkołowej bryczki – nieodłączny symbol rzemieślniczej doskonałości marki Coach, jest subtelnie wygrawerowany na szklanym flakonie.

Bohaterką kampanii dla Coach Floral jest amerykańska aktorka młodego pokolenia – Chloë Grace Moretz, tym razem przedstawiona wśród polnych kwiatów w ciepły słoneczny dzień. Ma na sobie sukienkę w kwiatowe wzory oraz torebkę z ornamentami w kształcie kwiatów róży herbacianej, która stała się inspiracją do powstania nowego zapachu. Moretz uosabia beztroskę  i niezależność dziewczyny marki Coach.

 

COACH FLORAL

Dla mnie to zapach wiosny ! Wiosny, która daje nam naręcza najpiękniejszych kolorów i kwiatów. Wiosna, który krzyczy z radością – korzystaj ze wszystkiego co Tobie daję. Słońce, zieleń, kwiaty w każdym z możliwych odcieni….błękit nieba… Rozejrzyj się dookoła i zobacz jak jest pięknie!  Zapach ten łączy nuty kwiatowe, drzewne i piżmowe. Przeżywaj swoje życie z pasją, baw się z przeznaczeniem. Napędzana adrenaliną z rozkoszą unoś się na fali, otwieraj się na życie bez umiaru, wypełnione superlatywami. Uśmiechaj się. Każdym najmniejszym gestem zaznaczaj swoją nietuzinkowość. Kochaj życie i czerp z niego tylko to co najlepsze. Nie oglądaj się za siebie…. Nie marudź… Jest to jeden z zapachów, które od pierwszego momentu pachną wiosną i ta wiosna towarzyszy przez cały czas noszenia… Jest tak przyjemnie …

Coach Floral
Coach Floral

COACH FLORAL

Do 10.03 marca rabat w Sephora online , kod VIPG318. A poniżej link bezpośrednio do sklepu online Sephora.

Autor