HOLLISTER FESTIVAL VIBES

Pod błękitnym, bezchmurnym niebem rozbrzmiewa, na tle ferii barw lata,  pieśń pełna radości i wolności.  Wszystko to, by celebrować niezapomniane i ulotne chwile z przyjaciółmi i dwoma nowymi zapachami od marki Hollister – Festival Vibes. Świeże i jak zawsze wyluzowane, ten zapach  przypomina, by cieszyć się każdą chwilą, żyć pełnią życia, czerpiąc z niego niekończącą się radość w rytm towarzyszącej wokół muzyki.  Zapachy te przypomną Ci niezapomniane chwile i wspaniałą muzykę, która im towarzyszyła. 

Przygotuj się na niekończącą się przygodę i najlepszy festiwal tego sezonu!

Hollister Festival Vibes
Hollister Festival Vibes

Z kwiatami we włosach i w lustrzanych okularach,  porusza się zwiewnie w rytm swej ulubionej muzyki. Przyjechała na ten festiwal dla zabawy, by cieszyć się nim wraz ze swymi przyjaciółmi. Wszyscy tańczą w promieniach słońca, a ona jest w  samym centrum. To jej żywioł, jest bardziej naenergetyzowana niż zwykle, śmiejąc się, robiąc sobie selfie z przyjaciółmi na tle lśniących serpentyn i mieniących się balonów. Jest wyzwolona i żywiołowa,  tak jak atmosfera wokół Niej,  emanuje optymizmem kalifornijskich plaż przenosząc go, na rozbrzmiewającą muzyką, scenę muzyczną.

Pełen życia, rozświetlony, Festival Vibes for HER jest obezwładniający, sprawia, że wszyscy wokół ulegają Jej czarowi.  Flakon Festival Vibes  jest niezwykle delikatny,  kobiecy kształt sprawia, że doskonale mieści się w zagłębieniu dłoni. W jego górnej, szklanej części, widnieje nazwa marki i linii zapachowej. Dolna, silikonowa część flakonu jest wynikiem inspiracji bidonem na wodę wielokrotnego użytku, który zawsze znajduje się w Jej torebce. Całość stanowi kolorowe, różowo-koralowe akcesorium skrywające niezwykle kobiecą, kwiatową kompozycję. Flakon zwieńczony jest srebrnym, lśniącym korkiem, z którego po obróceniu, wyłania się atomizer

Hollister Festival Vibes
Autor