Michael Kors WONDERLUST

Zniewalająca, pewna siebie i zawsze sexy – Wonderlust przywołuje życie, któremu główny ton nadają piękno, impuls i zmysłowość. Dogłębnie romantyczny, inspirowany tym, co pozornie niemożliwe, nieoczekiwane, nieznane, egzotyczne i pełne pasji.

Mieszanka luksusowych kwiatów komponuje się z nutami orientalnej i kwiatowej rodziny zapachów Gourmand. Wonderlust rozpoczyna się świeżością włoskiej bergamotki i kuszącym dodatkiem różowego pieprzu. Łagodzi go subtelna nuta mleka migdałowego Gourmand. Zniewalająca woń kwiatów to sygnatura tego zapachu. Została ona pogłębiona aromatem goździka oraz zwiewnym, waniliowym akcentem heliotropu. Egzotyczna i kremowa nuta, w której znajdziemy styraks, drzewo sandałowe i kaszmirowe, stanowi dopełnienie tego magicznego zapachu.

Górne nuty: włoska bergamotka, sycylijska mandarynka, mleko migdałowe, różowy pieprz  Środkowe nuty: jaśmin wielkokwiatowy, goździk, jaśmin wielkolistny, heliotrop Nuty bazy: drzewo kaszmirowe, styraks, drzewo sandałowe

Michael Kors WONDERLUST

Wonderlust to bezgraniczne pragnienie przygody, romansu i odkrywania – mówi Michael Kors.

Jest to najładniejszy zapach Michael Kors jaki znam. Mam wielką słabość do zapachów opartych na składnikach imitujących słodycze ( Gourmand) choć słodyczy jem bardzo mało. A może to właśnie zapachami zawierającymi nuty słodkości wyrównuję sobie poziom. Dedykowany jest kobietom ciekawym świata, z pasjami, dzięki którym potrafią zaufać sobie i podążać za głosem serca. Zapach już od pierwszego użycia zapoczątkował u mnie nieodpartą chęć noszenia go blisko… Tak jest to zapach, który jest blisko skóry ale nie oblepia, nie narzuca się swoją energią choć tej mu nie brakuje.

 Nosząca ten zapach kobieta życie przeżywa z pasją, bawi się z przeznaczeniem. Napędzana adrenaliną z rozkoszą unosi się na fali, otwiera się na życie bez umiaru, wypełnione superlatywami. Otacza się pięknymi przedmiotami i kocha luksus… Wzbudza podziw, jest otwarta, zawsze uśmiechnięta i niezwykle zmysłowa. Każdym najmniejszym gestem zaznacza swoją nietuzinkowość i namiętność, którą jest wypełniona…. Kocha życie i czerpie z niego tylko to co najlepsze. Nie ogląda się za siebie…. Nie marudzi…

 

 

MICHAEL KORS WONDERLUST

Twarzą kampanii została światowej sławy modelka Lily Aldridge, która wyróżnia się elegancką spontanicznością, podkreślając tym samym serce zapachu.

Lily Aldridge wraz z przystojnym, holenderskim modelem Wouterem Peelen podąża za przygodą, romansem i odkryciami. Po kilku romantycznych chwilach na jachcie, Lily spontanicznie inicjuje wspólną ucieczkę na odległą wyspę, gdzie para spędza randkę inspirowaną nieustannym pragnieniem podróżowania.

Autor