Robert Piguet Rose Perfection

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Robert Piguet przedstawia nowy zapach: Rose Perfection.

Ekspresja czystej kobiecości i hołd Królowej Kwiatów, Rose Perfection jest odzwierciedleniem elegancji kobiety o klasycznym stylu…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Według mitologii greckiej róże powstały w chwili, gdy Afrodyta zrodziła się z piany morskiej, a niektóre z nich zabarwiły się na czerwono, gdy bogini spiesząc do konającego Adonisa skaleczyła się cierniem róży w nogę. Symbolizowały niezmienną miłość i pamięć.Były finezyjną formą wyrażania uczuć, tajemnych sygnałów, romantycznym przekazem oczywistym dla odbiorcy, takim, który nie potrzebował słów. Róża to kwiat, który od tysięcy lat jest hodowany przez ludzi na całym świecie. Ceniona za piękno, zapach i silne korzenie. Nie ma rośliny, która byłaby bardziej dumna, a zarazem niesamowicie kobieca, niedostępna, a przez to jeszcze bardziej zachwycająca.Nie ma kwiatu o bardziej rozpoznawalnym i poruszającym emocje zapachu niż właśnie róża.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nowy zapach Robert Piguet Rose Perfection dołączył do kolekcji “Pacific Collection de Robert Piguet”, która jest aromatyczną podróżą inspirowaną zmysłowym pięknem Pacyfiku, sygnowana przez Mistrza Aurelien’a Guichard’a z Givaudan Paris. Wszystkie zapachy Pacific Collection de Robert Piguet to świetliste, musujące, pełne wdzięku, bardzo nowoczesne kompozycje w stylu glamour.

Zapach , który dziś Wam przedstawię to zapach ogrodu pełnego róż, takich żywych , nieskalnych cięciem sekatora ogrodniczego. Naturalne , piękne, pnące się na swoich, wąskich łodyżkach… takie soute bez ubrania …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kobieta ubierająca się w zapach Robert Piguet Rose Perfection to kobieta , która nie potrzebuje dodatkowej oprawy, sama w sobie przedstawia wszystko co piękne , delikatność płatków to Jej rumiane, powabne policzki, które przyciągają uwagę przechodniów, stanowczość łodygi to zawsze wyprostowana postawa z dumą unosząca głowę w każdej sytuacji, odwaga kolców to pewność siebie i gotowość na nowe wyzwania.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Robert Piguet Rose Perfection to ucieleśnienie kobiety, która często znajduje się w centrum uwagi innych. Nosząc ten zapach uwydatnia swoją klasyczną kobiecość , elegancję i powab, który  jest dostrzegany w każdym najmniejszym geście…

Tajemnicza i niedostępna,słodka, kusząca ale jednocześnie wyniośle dumna jak róża, doskonała sama w sobie, królowa wszystkich kwiatów ….

Zapach Robert Piguet Rose Perfection zamknięty jest w prostym flakonie wykonanym z czarnego, grubego szkła.Korek sygnowany  inicjałami Roberta Piguet stanowi jedyną ozdobę , jest prosto, klasycznie i elegancko .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kompozycja zapachu opiera się jedynie na dwóch gatunkach róż rozłożonych na ciepłym , miękkim piżmie . Zapach otula ale nie przytłacza, jest świeżo, łagodnie i delikatnie, a przy tym aksamitnie uwodzicielsko i zniewalająco. Od samego początku do końca układa się na mojej skórze tak samo. To pierwszy zapach, który w ciągu noszenia nie zmienia się . Pachnie po prostu czystą różą….. Utrzymuje się około 5 godzin z taką samą intensywnością  , z każdą kolejną godziną noszenia staje się mniej wyczuwalny na skórze choć chusta czy szalik pachną nadal pięknie…. Myślę, że różana propozycja Robert Piguet świetnie sprawdzi się na spotkaniach, na których życzymy sobie zrobić wrażenie stylowej i eleganckiej , być atrakcyjną i znajdować się w centrum uwagi. Ale to też zapach do noszenia na co dzień, kiedy mam chęć czuć jak Królowa , a chyba każdego dnia mamy taką chęć , prawda ?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapachy Roberta Piguet dostępne są w perfumeriach :

www.douglas.pl

www.galilu.pl

www.lulua.pl

Znacie zapachy Roberta Piguet ? Z czym Wam się kojarzy zapach róży ?

 

 

 

 

Autor