Salvadore Ferragamo The New Mini Collection

Gama Signorina ukazuje się w nowej odsłonie – jej flakony zmniejszają się do nowego formatu: Mini Signorina Collection to kolekcja flakonów o pojemnościach 20 ml w opakowaniach ozdobionych przez ilustratorkę mody Jo Ratcliffe, która w wyjątkowy i kreatywny sposób zinterpretowała nastrój zapachów Signorina. Nowa kolekcja i cztery różne osobowości w nowym innowacyjnym formacie:
Signorina Eau de Parfum, Signorina Eleganza, Signorina Misteriosa, Signorina in fiore.

Kolorowa i zabawna podróż do nowego kalejdoskopowego wszechświata, w którym nie istnieją granice między światem rzeczywistym a wyobrażonym. W tym świecie wszystko zdumiewająco przypomina nam magię Signoriny i jest inspirowane jej radością. W tym duchu Signorina zabawnie się zmienia i przybiera nieoczekiwany kształt, zachowując swą legendarną tożsamość. Staje się… MiniSignoriną. Kultowy i elegancki flakon zapachu Signorina przybiera nowatorski kształt: nowy format 20 ml wyraża radosny nastrój Signoriny. Cenna szklana kostka z legendarną kokardką Vara Salvatore Ferragamo ukazana w czterech różnych kombinacjach kolorystycznych dla każdej osobowości Signoriny. Małe zapachy można kolekcjonować i wszędzie ze sobą zabierać.

Salvadore Ferragamo The New Mini Collection
Salvadore Ferragamo The New Mini Collection

Ilustracje na opakowaniach wykonała dla Salvadore Ferragamo  Jo Ratcliffe „JoCanDraw” ,pochodzi z Londynu i jest dyrektorem artystycznym, ilustratorką i animatorką, znaną z ręcznie rysowanych postaci. Jest często angażowana przez wytwórnie mody i magazyny do produkcji filmów, animacji i artykułów redakcyjnych. Zaprojektowane przez nią opakowania ukazują barwny i zabawny świat Mini Signoriny.

Niepowtarzalne opakowanie zapachu Signorina wdzięcznie zdobi podpis ilustratorki mody Jo Ratcliffe. Legendarna kokardka Vara Salvatore Ferragamo zyskuje kalejdoskopowy charakter, aby zachować nastrój Signoriny, lecz nie traci przy tym symbolicznej tożsamości regularnej gamy zapachów. Opakowanie to urocze pudełeczko, w którym możesz wszędzie zabierać swój zapach Mini Signorina! W każdej radosnej podróży jest odrobina Signoriny!

Signorina EDP (romantyzm), Signorina Elegazna (elegancja), Signorina Misterioza (tajemniczość), Signorina in fiore (radość).

 

Autor