Śmiały, radosny i wyrafinowany zapach DKNY MYNY

Z cyklu pachnące wtorki Ines Beauty dziś zapraszam Was na podróż do Nowego Jorku ,którego magią jest inspirowany zapach DKNY MYNY .

Nowy Jork, miasto uwielbiane przez miliony ludzi na świecie.
Miasto, którego serce bije szybciej i głośniej niz ̇ jakiejkolwiek innej metropolii, pełne pasji i możliwości.
Miasto tak róz ̇norodne jak jego mieszkańcy, dzięki którym pulsuje życiem, miasto zapewniające wszystkim zarówno poczucie odrębności jak i przynależności. To miejsce, w którym odkryć  kim się jest i kim można się stać, w którym można żyć pełnia ̨ życia, spełniać swoje marzenia i wyrazić siebie bez żadnych zahamowań.

Moim jeszcze dotychczas niespełnionym marzeniem jest podróż do Nowego Jorku. Mam nadzieję to marzenie kiedyś spełnić ale już dziś , teraz przenieśmy się na ulice NY aby poznać zapach, który kwintesencją NY.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DKNY MYNY  bardzo śmiały, radosny i wyrafinowany zapach marki DKNY stworzony z myślą o indywidualistkach choć inspirowany zbiorowością, urzekającą miejską kompozycją nut owocowych, kwiatowych i ziołowych. Zapach dzięki któremu możemy poznać prawdę o sobie i Nowym Jorku, mieście, którego cząstkę nosi w sobie każdy z nas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przezroczysty flakonik w kształcie serca, eksponujący perfumy w odcieniu różu, zdobi srebrzyście metaliczna nakrętka. Projekt stanowi udana ̨ kontynuacje ̨ charakterystycznego dla bija ̨cego rekordy popularności zapachu Be Delicious jabłka – symbolu DKNY oraz Nowego Jorku na całym świecie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DKNY MYNY to zapach jednoznacznie niepowtarzalny. Urzekająco nieodparty. Spontanicznie radosny. Kojarzy mi się z takim świeżym, rześkim powietrzem jak chwilę po ulewie w bardzo upalny dzień…  Jest słodko i niewinnie. Trochę tajemniczo, a jednocześnie bardzo swojsko i znajomo… Zapach, który skradł moje serce już od pierwszego powąchania i z każdym kolejnym potęgował chęć jego noszenia jeszcze większą. Uwielbiam w nim tą słodycz seksownej maliny przyprawionej szczyptą różowego pieprzu, która przeplata się ze zmysłowym egipskim jaśminem i  ciepłym aromatem moich ulubionych kwiatów frezji i irysa. Nad wszystkim czuwa mistycyzm serca paczuli , absolutu waniliowego i piżma, wzbogacone elektryzującą ambrą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DKNY MYNY EDP 30 ml – 185 zł  DKNY MYNY EDP 50 ml – 265 zł  DKNY MYNY EDP 100 ml – 369 zł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jeśli nie mieliście okazji powąchać tego zapachu to gorąco polecam. Trwałość oceniam na bardzo wysoko, około 6-7 godzin.

Marzycie o podróży do NY ? jakie zapachy kojarzą się Wam z tym miejscem ?

Autor