CHANEL N°5
IMG_4709

Chanel jak zawsze zachwyca ! przepiękne zestawy świąteczne są już dostępne! Myślę, że dla wielu fanek marki Chanel będzie to idealna okazja by uzupełnić zapasy ulubionych produktów tej marki. Prezentuję dwa piękne zestawy zapachów i jedną nowość, która uzupełnia linię CHANEL N°5.

 Umieszczone w czarno-białym pudełku (edycja limitowana), legendarny flakon wody perfumowanej ( 100 ml )w parze z nowym produktem Mini Twist and Spray (7 ml), mogą Ci teraz wszędzie towarzyszyć. Woda Perfumowana N°5 to zapach absolutnie kobiecy. Otulający i zmysłowy. Szczodry i intrygujący. Legendarny i ponadczasowy. Woda Perfumowana czerpie inspirację z perfum, z którymi łączy ją kwiatowo-aldehydowy charakter. Kwiatowy bukiet, skomponowany wokół róży majowej i jaśminu, ożywiają w nucie głowy energetyczne cytrusy. Aldehydy nadają kompozycji wyjątkowy charakter, a aksamitny akcent wanilii niezwykle zmysłową aurę.

W świątecznym opakowaniu znajdziemy N°5 Eau de Parfum Mini Twist and Spray z dwoma wymiennymi wkładami. Produkty utrzymane w czarno-złotej kolorystyce są równie efektowne i pożądane jak pomadka. Nowy przyjazny w podróży format 7 ml otwiera się prostym przekręceniem dłoni i umożliwia perfumowanie jednym gestem. Praktyczny, przyjazny w podróży format Mini Twist and Spray można wszędzie ze sobą zabierać, aby ożywiać nuty zapachu w ciągu dnia.

N°5 FRAGMENTS D’OR to perfumowany żel do ciała nasycony świeżymi i łagodnymi nutami N°5. Złote drobinki błyszczą zawieszone we flakonie i zachwycają zmysły. Żel zapewnia wyrafinowane doznanie podczas aplikacji i pozostawia na skórze delikatny zapach. N°5 FRAGMENTS D’OR to unikatowy pomysł na obdarowanie kogoś ponadczasowym klasykiem. Inspirowane jedwabistą grą róży i jaśminu, które wchodzą w skład kompozycji N°5, FRAGMENTS D’OR stworzono z myślą o tym, by oferować zmysłowy sposób upajania się kwiatowym bukietem N°5.

 

Świąteczne zestawy CHANEL
Świąteczne zestawy CHANEL
Autor