Michael Kors
Sexy Blossom

MICHAEL KORS SEXY BLOSSOM

Szczęście. Szczęście dla mnie to wszystko co sprawia, że każdego dnia kiedy otwieram oczy dziękuję Wszechświatowi za to co mam. Za życie w zdrowiu, pełnej harmonii ze samą sobą i otaczającym mnie światem. Za wspaniałych ludzi, których spotykam, za wspaniałych ludzi którzy otaczają mnie troską, miłością i życzliwością. Za każdy uśmiech jaki dostaję i za każdy uśmiech jaki mogę dać komuś. Za to, że jestem kim jestem. Moje życie kształtowało wiele sytuacji, mniej lub bardziej przyjemnych, każda w jakiś sposób prowadziła mnie do momentu w którym teraz jestem , do mojego SZCZĘŚCIA tu i teraz. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że jestem SZCZĘŚLIWA. Bez zaglądania w przeszłość idę do przodu z radością i pozytywną energią. Dla każdego z nas SZCZĘŚCIE to coś innego i to jest cudowne! Każdy z nas ma prawo żyć tak jak chce, kiedyś wydawało mi się, że to można jakoś zaszufladkować, pogrupować. Dziś widzę życie zupełnie inaczej. Wolność wyboru jest bardzo ważna. Żyj tak jak chcesz, nie oglądając się na innych, na ich opinie. Zawsze znajdzie się ktoś kto powie Tobie, że nie tak, że źle robisz, że źle mówisz, że życie wcale nie jest takie kolorowe… Bardzo się uodporniłam na takie sugestie. Kiedy dotarło do mnie to jak duży, negatywny wpływ na moje życie mają opinie innych powiedziałam koniec. Moje życie, moja sprawa. I nie chodzi tu o jakiś bunt. To zwyczajne szukanie szczęścia w małych i dużych sprawach, które kształtują mój każdy nowy dzień. Choć nie jestem minimalistką bo lubię się otaczać wieloma pięknymi rzeczami to takie mini przyjemności też dają mi poczucie szczęścia i przynoszą wiele radości. Skąd takie myśli przy temacie dzisiejszej publikacji ? Zapach, który dziś Wam serdecznie polecam jest zapachem szczęścia, oczywiście w moim odczuciu. Zapach, który już samym kolorem flakonu przywołuje uśmiech na twarzy. Zapach, który przywołuję wiosnę, chyba najbardziej szczęśliwy i radosny okres w ciągu roku. Wiosna to nowe życie. Może to właśnie ten czas dla Ciebie kiedy zaryzykujesz i zmienisz coś w swoim życiu. Coś co Tobie ciąży i chcesz się tego pozbyć. Pomyśl.

MICHAEL KORS Sexy Blossom

Inspirowany jest kwitnącą i czarującą wiosną. Wiosną, która daje nam naręcza najpiękniejszych kolorów i kwiatów. Wiosna, który krzyczy z radością – korzystaj ze wszystkiego co Tobie daję. Słońce, zieleń, kwiaty w każdym z możliwych odcieni….błękit nieba… Rozejrzyj się dookoła i zobacz jak jest pięknie!  Zapach ten łączy nuty kwiatowe, drzewne i piżmowe.  Słodkie owoce Liczi, których aromat podkreśla zapach płatków róży oraz liści pokrytych świeżą rosą. Sercem Sexy Blossom są piwonie, konwalie oraz frezje, które w takim połączeniu doskonale podkreślają delikatną, o egzotycznym aromacie, różową orchideę.  Głębokie nuty zapachu to połączenie aksamitnych, drzewnych nut: zmysłowego ambroksu, subtelnego piżma oraz drzewa sandałowego. 

Przeżywaj swoje życie z pasją, baw się z przeznaczeniem. Napędzana adrenaliną z rozkoszą unoś się na fali, otwieraj się na życie bez umiaru, wypełnione superlatywami. Uśmiechaj się. Każdym najmniejszym gestem zaznaczaj swoją nietuzinkowość. Kochaj życie i czerp z niego tylko to co najlepsze. Nie oglądaj się za siebie…. Nie marudź… Poznaj ten zapach i wróć do mnie z opinią. I jeszcze jedno! co daje Tobie poczucie szczęścia?

MICHAEL KORS Sexy Blossom
Michael Kors Sexy Blossom
Autor