Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire

…. z cyklu pachnące wtorki u Ines Beauty ….

Eau Extraordinaire – Niezwykła Woda , otwiera nowy, niezwykły rozdział w historii zapachu Alien, niosąc pozytywny i optymistyczny przekaz.
Wspaniała i promienna, Słoneczna Bogini emanuje absolutnym spokojem. Alien Eau Extraordinaire sprawia, że kobiety odnajdują w sobie zmysłowość wzmocnioną rozżarzoną świeżością.
Niczym przepływ pozytywnej energii, kobieta Alien Eau Extraordinaire promieniuje blaskiem, roztacza wokół promienny, przyjazny i życzliwy zapach.
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire – zapachowy wyraz optymizmu i życzliwości 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Szczęście może być definiowane jako stan spełnienia i absolutnego spokoju. Aby przetłumaczyć to uczucie na język zapachu, Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire stworzony został jako świetlista, absolutnie pozytywna eau de toilette, która przemawia promiennym i optymistycznym językiem.
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire łączy w sobie nuty wyselekcjonowane przez wzgląd na energizujące działanie na zmysły. Przy zachowaniu zapachowego podpisu Alien ( biała ambra i kaszmeran ), w zapachu Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire pojawia się słoneczny bukiet cytrusów i kwiatów – eteryczny, uroczysty, symbol promiennej kobiecości: bergamotka, neroli, gardenia, heliotrop. Te kwiaty rozkwitały na słońcu, by móc hojnie wypełnić serce zapachu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Thierry Mugler  Alien Eau Extraordinaire to kwiatowo-ambrowo-korzenna kreacja o trzech objawieniach :
Promienne kwiatowe objawienie – rewitalizujące światło tunezyjskiego Neroli , esencja opisywana przez perfumiarzy jako “płynne złoto ” dzięki swojemu zapachowemu bogactwu nut kwiatów kwitnącej pomarańczy . Wykwintna Iskra Włoskiej Bergamotki przypisuje aromat olejku eterycznego bergamotki jednemu z herbacianych akrodów.
Rozżarzone drzewne objawienie – to słoneczna energia kwiatu gardeni… symbolu miłości i szczęścia rajskich wysp na Pacyfiku, które porasta, dodaje zapachowi miodowych akcentów i nutki egzotyki. Zapożyczony od oryginalnej kreacji Alien Eau de Parfum, kaszmeran przypomina ciepłe, tajemnicze drewno, które przenosi nas do zapraszającego “innego” świata.
Dobroczynne ambrowe objawienie – otulający podpis , który jest niczym pieszczący pocałunek ciepłego słońca, poprawiający samopoczucie i uspokajający składnik – biała ambra , emblematyczny podpis Alien.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Tak jak i inne flakony Alien, tak i w przypadki Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire inspiracją był drogocenny kamień szlachetny, stanowiący źródło energii, światła i mistycznej mocy. To hołd oddany cięciu “markizy”, sposobu oszlifowywania kamieni szlachetnych w 56 faset. We Francji ta osiemnastowieczna innowacja uważana była za czerpiącą inspirację w miłości króla Ludwika XV do swojej ukochanej Markizy de Pompadour.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Owalne linie cięć są hołdem oddanym promiennemu uśmiechowi pięknej markizy. Moc uczucia przekształcona została w drogocenny przedmiot, obsypując ukochaną kobietę połyskującymi klejnotami w radosnych kształtach .
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire to zapach ciepły, radosny i pozytywnie nastrajający. Otacza subtelną nutą , nie nachalną, a jednak wzbudzającą zainteresowanie osób, które mnie otaczają. To zapach dla kobiety, której uśmiech wypływa z serca, jest wyjątkowa dla samej siebie i nie potrzebuje komplementów. Ona wie jak zjednać sobie nawet najbardziej twarde serca, to ciepło, które od niej bije i ta serdeczność płynąca ze spojrzenia sprawia , że każdy ma przyjemność przebywać w jej pobliżu. To zapach kobiety, którą kochają wszyscy, mimo tego ,że nie robi nic nadzwyczjnego…jest nadzwyczajna …. jest wyjątkowa….
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Thierry Mugler  Alien Eau Extraordinaire to moja ulubiona kreacja zapachów Alien. Nawet najbardziej pochmurny dzień potrafi rozjaśnić.
Znacie zapachy Alien Thierry Mugler ?
Autor