W STYLU GLAMOUR – MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD 

Michael Kors otwiera kolejny rozdział w historii perfum Michael Kors Collection: The Gold Collection. Każdy z trzech zapachów wyraża inne oblicze luksusowego, niezwykle cennego metalu – od złota białego, poprzez różowe, aż po 24-karatowe.

Dlaczego złoto? Ponieważ ten właśnie niezwykle szlachetny kruszec najlepiej współgra z luksusową elegancją kobiety Michaela Korsa i stał się niejako znakiem rozpoznawczym jej świata: odbija się w lśniących tkaninach, zdobi swym ciepłym blaskiem skąpaną w słońcu skórę, rozświetla akcesoria i złocistą biżuterię.

“Nie ma nic seksowniejszego niż powracająca z letnich wakacji kobieta o promiennej, opalonej skórze i nic nie podkreśla tej promienności bardziej niż lśniąca, złota biżuteria i odrobina lukusowego i eleganckiego zapachu” – twierdzi Michael Kors.

Trzy różne zapachy odpowiadające różnym gustom, nastrojom i okazjom, zostały dobrane i skomponowane z myślą o kobiecie Michaela Korsa.

Michael Kors Gold Collection
Michael Kors Gold Collection

 Michael Kors 24K Brilliant Gold to lśniące złotym blaskiem kwiatowo – owocowe perfumy, stworzone z myślą o sensualnych kobietach. Idealna propozycja dla kobiet uwielbiających styl glamour, dla tych które swoim wizerunkiem wyrażają siebie. Zawsze modne, zawsze pierwsze, zawsze glamour.

 MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD
MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD

 

 

Ona wie, że moda nie jest powierzchowna ale wyraża nasz stosunek do otaczającego świata. Uwielbia czarującą elegancję z ironicznym przymrużeniem oka. Często zestawia pastelowy makijaż z żywymi kolorami, które oddają jej prawdziwą osobowość, bardziej śmiałą niż się wydaje… Oszałamiająco kobieca otacza się luksusem, które rządzą zmysłami i dotykają jej duszy… Ona jest jak magiczny eliksir, który pobudza wyobraźnię i dostarcza energii… podobnie jak ten oryginalny i pełen inspiracji zapach Michael Korsa ….

 MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD
MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD

 Michael Kors 24K Brilliant Gold to zapach, który wprowadza z w pozytywny nastrój, rozbudza kreatywność i podkreśla sensualną kobiecość.. Magiczna i wybitna uroda tego zapachu wymaga wyrazistej oprawy. Zapach został zamknięty w  smukłym,  architektonicznego kształtu flakonie  w złotym kolorze.

 MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD
MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD

Elegancki, zmysłowy, kwiatowo-owocowy zapach kobiety, która uwodzi i lśni wysokim akordem iskrzącego aromatu mandarynki, , ponętnym aromatem kwiatów i pobudzającą iskierką akordów leśnych. Bezpretensjonalnie seksowna woń ujmuje od początku do końca…..

 MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD
MICHAEL KORS 24K BRILLIANT GOLD

To najładniejszy z zapachów Michael Kors jaki miałam okazję używać .

 

 

Autor