WOOD to podwójny projekt nawiązujący do charakterystycznych cech drewna. Drewno jest mocne oraz solidne i posiada kompleksową strukturę, która określa jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dwa nowe zapachy WOOD definiują współczesnego mężczyznę i współczesną kobietę jakozmysłowych, pewnych siebie i własnej osobowości.

Bohaterowie tych zapachów – młodzi i odzwierciedlający ducha czasu, kierują się w życiu pasją, emanują dobrą energią, organicznie pragną nowych przeżyć. Poszukują wyrafinowanej esencji, która wyrazi ich autentyczność.

GŁĘBIA I PASJA – OTO CECHY, KTÓRE ICH DEFINIUJĄ

„ Zapach to zmysłowe doświadczenie, które mówi wszystko o tobie i twojej osobowości. To najbardziej charakterystyczny i intymny atrybut, ponieważ dzięki niemu jesteś rozpoznawalny i odróżniasz się sposób ewidentny, choć nieokreślony. Uwielbiamy traktować nasze nowe zapachy WOOD jako wyjątkowe akcesoria, które są bardzo osobiste i definiują styl oraz charakter DSQUARED2″ Dean i Dan Catenowie

WOOD – NOWE ZAPACHY DSQUARED2
WOOD – NOWE ZAPACHY DSQUARED2

Flakon ma prostą budowę i wypolerowane szkło w zapachu męskim, a przejrzyste w damskim. Flakon wieńczy unikatowy korek z magnetycznym zamknięciem, wykonany z najwyższej jakościjesionu. Każdy jego egzemplarz, tworzony indywidualnie, reprezentuje taki poziom rzemiosła,jaki już niemal zaginął. Połączono w nim tworzywo ciepłe i zimne, bez utraty ich swoistych sensorycznych właściwości. Drewno jako materiał nadaje flakonowi archaiczny, mocny sznyt, a błyszczące lub przejrzyste szkło oraz aluminium uwydatniają cenną wartość płynu w jego wnętrzu. Na wyjątkowo uformowanym dnie szkło przybiera krągły kształt i tworzy wewnątrz flakonu element w formie kropli łzy – niczym dodatkowa ampułka, która skrywa zapach. Aksamitne w dotyku opakowanie jest eleganckie i zmysłowe. Kartonik zapachu dla Niego jest brunatny, a zapachu dla Niej – różowy. Na obu opakowaniach widnieje emblemat klonowego liścia –znamienny symbol domu mody DSQUARED2, który jest gwarancją jego jakości, poszukiwań i innowacji….

WOOD DSQUARED2

NOWY ZAPACHY DSQUARED2
WOOD NOWY ZAPACHY DSQUARED2
WOOD NOWY ZAPACHY DSQUARED2

Współczesna kompozycja – wibrująca i niezwykle kobieca. WOOD – nowy zapach damski marki DSQUARED2, to kompozycja mandarynki z Sycylii oraz liści maliny, które wyrażają radość i żywiołowość. Konwalia majowa i magnolia nadają jej świeży i eteryczny charakter. Esencja cennych i uwodzicielskich składników – osmanthusa i jaśminu, wyraża intensywną kobiecość. Promienne nuty białego drewna i cedru, wraz z głębią ambroxu, nadają zapachowi wyjątkowy charakter.

WOOD NOWY ZAPACHY DSQUARED2

Zapach dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora #sephorapolska

Autor