Zapachy EISENBERG – J’OSE

EISNEBERG to przede wszystkim człowiek, José Eisenberg, kreator własnego świata: high-tech, sztuka, elegancja marki tworzonej z pasją, bez kompromisu; marki nieprzemijającej i trwale wpisanej w nasze czasy, oferującej wyjątkowe i doskonałe produkty. Kieruje się emocjami, ale i ścisłymi zasadami; zakochany w pięknie, doskonałości, ponadczasowości, ludzkim geniuszu. José Eisenberg to człowiek „zmysłów” i „zmysłowości”; ma dwie pasje w życiu, które uwidacznia w swoich dziełach: high-tech i sztuka oraz jeden imperatyw: doskonałość.

Dzięki niezwykłej i niespotykanej współpracy pomiędzy José Eisenberg, natchnionym twórcą i estetą a Juarezem Machado, kluczową postacią współczesnego figuratywizmu SZTUKA i ZAPACHY zostały połączone w jednej koncepcji odważnej, rewolucyjnej, wyrażającej istotę życia, zmysłowości, luksusu oraz piękna. Malarz przeniósł na płótno emocji, które zostały odzwierciedlone w zapachach. Kolekcja zapachów odznacza się połączeniem niebywałej wrażliwości i luksusu. Niesamowity aromat zamknięty został w flakonach bardziej szlachetnych niż kryształ i równie wytwornych jak emocje, które te zapachy wzbudzają.

Gama perfum zawiera 15 zapachów.

Występuje 5 zapachów wyłącznie dla kobiet:

ROUGE & NOIR, BACK TO PARIS, TENTATION, SO FRENCH ! oraz I AM.

Z kolei kolejne 5 zapachów zostało stworzono zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn: J’OSE, LE PÉCHÉ, EAU FRA´CHE, DIABOLIQUE oraz LOVE AFFAIR.

Zapachy te zawierają identyczne składniki, występujące jednak w odmiennej kombinacji, stąd charakterystyczne nuty, które je odróżniają. Żaden zapach nie zawiera barwników, wszystkie zostały stworzone na bazie subtelnych naturalnych olejków, wzbogaconych niekiedy syntetycznym akordem, który tworzy wrażenia zapachowe nie występujące w przyrodzie (słodka nuta BACK TO PARIS, morski akord w TENTATION, akord skóry w SO FRENCH !). Wszystkie zapachy zamknięte zostały we flakonach z idealnie transparentnego szkła, które odznaczając się przezroczystością charakterystyczną dla kryształu, nie zawiera ołowiu.

Wszystkie zapachy łączy wspólna cecha pozwalająca odróżnić je spośród innych i jednoznacznie zidentyfikować z linią „EISENBERG”: wszystkie nuty bazy uwalniają zapach wonnego i zmysłowego Drzewa Sandałowego często połączonego z Piżmem i niekiedy Białym Piżmem (TENTATION, LOVE AFFAIR, ROUGE & NOIR).

 

EISENBERG J’OSE  – Prawdziwa dawka zapachowej pokusy!

SONY DSC

Kultowy zapach EISENBERGA, niezapomniany, wzruszający i prowokujący nadzwyczajnym bukietem nuty serca Kawy Mokki i Kwiatu Jaśminu szczodrze otwierających się na tajemniczą Bylicę nuty głowy, na ciepłej bazie Ambry.

SONY DSC

Jest to drugi zapach , który na myśl przywołuje mi silną kobietę. Pełną pasji , pełną oddania temu co robi ale wrażliwą i niespotykanie zmysłową. Taką , która jak trzeba mocno tupnie nogą i dopnie swego ale też taką, która usiądzie na kolanach i wtuli się w silne męskie ramie jak dziecko , aby za chwilę swoją zmysłowością rozkochać w sobie najbardziej twarde męskie serca. Kobieta , która ubiera się w ten zapach wie czego chce i wie jak ten cel osiągnąć. Kiedy trzeba nie zawaha użyć się swojego seksapilu bo doskonale wie jak wpływowa potrafi być i jak niedaleka droga jest do sukcesu. A sukces wpisany jest w Jej życiorys. To kobieta ,za którą oglądają się mężczyźni , podziwiają Ją za Jej determinację i trochę się Jej boją , ale ciekawość Jej zwycięża strach i ulegają zmanipulowani każdym gestem , ruchem i słowem . Wrażliwa na piękno z wysokim poczuciem estetyki zdobywa świat i zachwyca się każdym jego elementem.

SONY DSC

Kompozycja zapachowa wody perfumowanej EISNEBERG J’OSE to połączenie nut:

• Nuta Głowy: Cytryna, Bylica, Mięta.

• Nuta Serca: Lawenda, Kawa Mokka, Jaśmin. 

• Nuta Bazy: Paczula, Cedr, Piżmo, Sandałowiec, Ambra.

SONY DSC

EISENBERG J’OSE  utrzymuje się około 8 godzin , jest to zapach bardzo trwały , który subtelnieje i z każdą kolejną godziną noszenia staje się bardziej zmysłowy. Początkowe nuty są dość ostre i przypominają zapach intrygującego mężczyzny , co może zniechęcić wiele kobiet , które kochają kwiatowe , lekkie zapachy ale warto poczekać by za chwilę poczuć się silną , niezależną ale wrażliwą i zmysłową kobietą ! Wszystkie zapachy jakie znam z marki EISENBERG owiane są nutą tajemniczości i zmysłowości , polecam zapoznać się z tymi zapachami . Są wyjątkowe i nietuzinkowe choć rozpoznawalne. Kocham również męski zapach EISENBERG J’OSE !

Znacie zapachy EISENBERG ? macie swojego faworyta ?

Autor