BALMAIN
Extatic Gold Musk

Uosobienie stylu bardzo atrakcyjnej, zmysłowej, śmiałej i luksusowej kobiety…

Balmain Extatic Gold Musk
BALMAIN Extatic Gold Musk

Jest piątek, późne popołudnie, jestem w pracy i dobrze wiem, że szybko stąd nie wyjdę. Od rana wszystko się psuje. Wściekam się i klnę do środka, bo dla klientów muszę zachować uśmiech i miłe usposobienie – niezależnie od okoliczności, jak każdy. Ale gotuje się we mnie. Goście będą o 20tej, a ja na pewno muszę być tutaj co najmniej do 18 – tej.

Wszystko sobie zaplanowałam i ułożyłam, miałam dziś wyjść wcześniej i zająć się kolacją, nakryciami, wyborem i kupnem odpowiedniego wina… po niemal roku niewidzenia się udało się mnie i moim najukochańszym przyjaciółkom znaleźć termin, w którym wszystkie możemy się spotkać. Wszystkie jesteśmy zamężne, część z nas ma już dzieci i zawsze były z tym problemy… umówiłyśmy się, że zrobimy się na bóstwa, ubierzemy w coś naprawdę wystrzałowego i tak spędzimy razem wieczór. Miał być niezapomniany, a ja już wiem, że nie dam rady przygotować wszystkiego tak, żeby było doskonale, tak, jak im obiecałam.

Wreszcie wychodzę z pracy. Jest dokładnie 19ta. Próbuję ułożyć plan B ale denerwuję się coraz bardziej, bo każda opcja wydaje mi się namiastką mojego planu doskonałego. I wtedy mówię sobie STOP. Nie o to chodzi. Zatrzymuję samochód, zastanawiam się przez chwilę i już wiem. Po drodze kupuję stos francuskich makaroników, 8 butelek szampana i truskawki. Wpadam do domu uśmiechnięta, biegnę pod prysznic. Jeszcze w bieliźnie – do garderoby – co założyć? Przeglądam szybko opcje, wszystko mój wzrok pada na coś, co wisi od kilku lat w szafie… to szalony pomysł…  i jeśli ja chcę to założyć, to przyjaciółki też muszą… dzwonię do każdej z osobna, trochę bojąc się co powiedzą… okazuje się, że wszystkie są zachwycone i zrobią to, co ja… założą swoje ślubne sukienki.Wszystkie uznały, że to doskonały pomysł na odskocznię od codzienności  i kobiecy wieczór doskonały! Do sukni wybieram złote sandały na wysokim obcasie, zanim je włożę, pędzę ustawić makaroniki w wysoką piramidę, truskawki i kieliszki w salonie, do tego bukiet białych kwiatów o intensywnym, upajającym zapachu… jak moja woda toaletowa – Extatic Gold Musk, od Balmain. Czuję że to jest to, czego trzeba mi dziś wieczór, daję się ponieść jego słodyczy i zapominam kompletnie o dzisiejszych nerwach, śmieję się na głos sama do siebie i już wiem, że to będzie wspaniały wieczór.

BALMAIN Extatic Gold Musk
BALMAIN Extatic Gold Musk

BALMAIN Extatic Gold Musk jest połączeniem romantycznej transparencji i łagodności PIŻMA z połyskującą, zdeterminowaną kobiecością ZŁOTA. Zjawiskowa, niezwykle kobieca biel idealnie dopasowanych świeżych i czystych nut BERGAMOTKI i ALDEHYDÓW. Aroganckie, słoneczne serce nasycone oczarowującymi białymi kwiatami : promienną egzotyczną tahitańską GARDENIĄ  i TIARE, które podsycają kobiecość. Akord Drzewny AKIGALA i CASHMERAN grają wokół wibrującego, szlachetnego PIŻMA rozświetlonego ŻYWICĄ  i SANDAŁOWCEM.

 

BALMAIN Extatic Gold Musk
BALMAIN Extatic Gold Musk

Piżmo , które otula zmysłowością dodaje pewności siebie i sprawia, że mogę więcej niż mi się wydaje ! Zapach bardzo energetyczny! Dla kobiety, szukającej czegoś więcej niż tylko świeżości i wyjątkowości. Dla kobiety, która odkrywa siebie codziennie na nowo, pełnej entuzjazmu i gotowej na nowe wyzwania. Kobiety, która swoją nietuzinkową subtelnością, zmysłowością  sprawia, że wszystko dookoła nabiera innego wymiaru. Dla Niej zawsze świeci słońce! Świat się kręci tysiącem kolorowych barw  i to od Niej zależy wschód i zachód słońca !

Ale to też zapach dla kobiety bardzo eleganckiej, która zawsze w białej koszuli i doskonale odszytej garsonce przyciąga uwagę rozmówców swoją wyjątkowością.

To wreszcie zapach dla dziewczyny, która chce się czuć Wyjątkowo w każdym ważnym momencie swojego życia… wtedy kiedy spotyka tego jedynego, wyśnionego mężczyznę…. wtedy kiedy jej serce bije mocniej podczas romantycznych randek… wtedy kiedy zakłada piękną, śnieżnobiałą suknię i przed ołtarzem składa przysięgę… zawsze wtedy kiedy …….

 

Balmain Extatic Gold Musk

Jestem wielką fanką zapachów Balmain Extatic, mam każdą z wersji jakie marka proponuje swoim klientkom i każdą z przyjemnością noszę. Do pory poznania Gold Musk moją faworytką była klasyczna Balmain Extatic, dziś numerem jeden jest Balmain Extatic Gold Musk. Nie zgodzę się z opiniami, że jest to zapach dedykowany chłodniejszym porom roku bo i z takimi się spotkałam… Każdy zapach możesz nosić wtedy kiedy masz ochotę… nie zamykajmy się w ramach, które dyktują szablony… Uwielbiam ten zapach w piękne słoneczne dni i w chłodne wieczory… uwielbiam bez względu na aurę pogodową i nastrój… Polecam koniecznie sprawdzić !

Autor