Elancyl Cellu Slim Noc

Kto nie walczy z cellulitem ?:)

Cellulit ma najczęściej podłoże hormonalne i występuje głównie u kobiet. Tkanki podskórne przerastają tłuszczem i gromadzą się w nich nadmiar wody i toksyny.Nieprawidłowe krążenie krwi, brak ruchu, stres, problemy z nadwagą, uwarunkowania genetyczne oraz nieprawidłowe odżywianie to czynniki pogłębiające ten problem.

Cellulit może być rozległy, miejscowy lub wodny.

CELLULIT ROZLEGŁY

Cellulit rozległy występuje na ramionach, biodrach, pośladkach i udach. Skóra staje się w większym lub mniejszym stopniu nierówna. Tego rodzaju cellulitu jest bardzo trudno się pozbyć.

CELLULIT UMIEJSCOWIONY

Cellulit jest umiejscowiony wyłącznie na brzuchu i w talii. Ten rodzaj cellulitu pojawia się w związku z ciążą, gwałtowną utratą wagi lub menopauzą. Skóra brzucha i talia są szczególnie narażone na gromadzenie się cukrów i tłuszczów, któremu towarzyszy utrata jędrności oraz zatrzymywanie toksyn i wody w tkankach.

CELLULIT WODNY

Temu typu cellulitu  towarzyszy uczucie ociężałości i dyskomfortu obejmujące całe ciało. Obszary szczególnie narażone na cellulit stają się wrażliwe na uszczypnięcia. Skóra traci jędrność i sprężystość.

ELANCYL proponuje różne dermokosmetyki dostosowane do określonego typu cellulitu, aby zapewnić jego skuteczne zwalczanie.

ELANCYL CELLU SLIM NOC z wyciągiem z Cekropii, kofeiną + cząsteczką GP4G Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca na noc

Nocą organizm znajduje się w fazie spoczynku, co przyczynia się do łatwiejszego odkładania tłuszczu.

INNOWACYJNA FORMUŁA CELLU SLIM NOC wykazuje :

  • Działanie wyszczuplające: cząsteczka GP4G, prawdziwe źródła energii komórkowej, stymuluje nocny metabolizm komórkowy w celu optymalizacji działania połączenia cekropii i kofeiny na mechanizm spalania tłuszczów dla istotnego zmniejszenia widoczności cellulitu. Wyciąg z młodych pędów jabłoni zmniejsza magazynowanie tłuszczów, a wyciąg z pieprzu syczuańskiego ogranicza ponowne pojawianie się nowej pomarańczowej skórki, dla uzyskania długotrwałej skuteczności.
  • Działanie ujędrniające: bluszcz, naturalna substancja czynna, wzmacnia elastyczność i jędrność skóry. W trakcie wykonywania masażu wspiera fizjologiczny drenaż, wspomagając uwalnianie komórek od nadmiaru wody.
  • Piękno skóry: olej z krokosza barwierskiego i olej z nasion wiesiołka dwuletniego przez noc odżywiają skórę, by była gładka po przebudzeniu.
Elancyl Cellu Slim Noc
Elancyl Cellu Slim Noc

Kosmetyk zamknięty jest w plastykowym słoiczku z nakrętką o pojemności 250ml. W środku dodatkowo zabezpieczony sreberkiem.

Elancyl Cellu Slim Noc
Elancyl Cellu Slim Noc

Konsystencja jest masełkowa , puszysta i jedwabiście gładka. Idealnie rozprowadza się na ciele , szybciutko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Skóra po aplikacji nie jest lepka, a przyjemnie wygładzona , nawilżona i delikatnie napięta.

Nie wiem czy znacie pompkową wersję  Elancyl Celllu Slim dedykowaną na dzień i działającą 24 h. Wspomnianą wersję też bardzo lubię i cenię sobie jej działanie,ta w moim odczuciu jest jednak znacznie lepsza. Po pierwsze forma słoiczka mi o wiele bardziej odpowiada, nie ma problemu z wykorzystaniem kosmetyku do tzw “ostatniej kropli” , konsystencja jest bardziej bogata i wydajniejsza. Po drugie nie ma problemu z przycinającą się pompką 🙂

Elancyl Cellu Slim Noc
Elancyl Cellu Slim Noc

Jestem zadowolona z efektów , oczywiście jak już pisałam wielokrotnie przy innych tego rodzaju kosmetykach cudów nie będzie jeśli nie zadbamy o inne aspekty życia ;)Nie mniej jednak stosowanie takich specyfików poprawia znacząco kondycję skóry.

Elancyl Cellu Slim Noc stosuję codziennie wieczorem według metody masażu udoskonalonej przez zawodowego fizjoterapeutę, który jest nadrukowany wewnątrz opakowania. Bogata, kremowa konsystencja żelu jest idealna do masażu.

  • Masaż ma niepodważalnie korzystne działanie w zwalczaniu celiulitu wodnego ze względu na właściwości drenujące, oczyszczające i pobudzające mikrokrążenie skórne.
  • Masaż łagodzi stres, który przyczynia się do magazynowania tłuszczów i zatrzymywania wody dlatego należy pić co najmniej 1 litr wody dziennie.

Elancyl Cellu Slim Noc dostępny jest w aptekach, ja kupiłam w Aptece Słonik w cenie 94,99zł

Mieliście już okazję wypróbować ten kosmetyk? Przy regularnym używaniu przez 3 tygodnie ubyło pół słoiczka, uważam to za świetny efekt:)

 

 

Autor