YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream

YONELLE
Bodyfusion Hydrolipid Cream

Pielęgnacja nawilżająca zarówno cery jak i ciała stanowi ważny element w mojej codziennej pielęgnacji. Moja skóra ma skłonność do przesuszania co wynika i z jej natury i chorej tarczycy. Bardzo chętnie testuję nowe, nieznane mi kosmetyki nawilżające szukając swojego ideału. Okres lata, czas po urlopowy jest tym czasem, w którym najchętniej sprawdzam pielęgnację o właściwościach nawilżających. Słońce, często stosowane peelingi przesuszają skórę mi o wiele bardziej niż w zimie. W tym roku pod swoją lupę wzięłam kilka produktów i dziś przedstawiam jeden z moich faworytów –  YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream. Jest to balsam do ciała, który wpisuje się idealnie w potrzeby mojej skóry i zapewnia mi komfort jakiego oczekuję.

YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream

Cała linia  BODYFUSION  oparta  na  koncepcji  SKIN  PENETRATION  REVOLUTION™  to  luksusowa, wszechstronna  pielęgnacja  ciała,  łącząca  ponadprzeciętną  skuteczność  z  wyjątkowymi właściwościami  aplikacyjnymi.  Idealne  konsystencje  otulone  ekskluzywnymi  zapachami,  kryją precyzyjnie dopracowane formuły kosmetyków. Wykorzystano w nich najbardziej znane i efektywne aktywne  składniki  anti-aging  takie  jak  retinol,  czy  kwas  hialuronowy,  stosowane  dotąd  głównie w  pielęgnacji  twarzy.  Ich  zastosowanie  i  zwiększenie  przenikania  dzięki  NANODYSKOM™ pozwoliło uzyskać spektakularne efekty w redukcji niedoskonałości takich jak cellulit czy rozstępy oraz poprawie jakości i kondycji skóry – jej elastyczności, jędrności i sprężystości.

Krem intensywnie nawilżający do ciała YONELLE powstał na bazie składników biozgodnych ze skórą, o pięknym, otulającym ciało kobiecym zapachu. Ma nowoczesną, lekką, balsamiczną konsystencję, błyskawicznie się wchłania. Jest bardzo przyjemny i komfortowy w użyciu. Bogaty w substancje aktywne, które zatrzymują wodę w naskórku, nawadniają i hamują procesy starzenia się skóry.Krem zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i ukojenia. Nadaje skórze ekstra gładkość i elastyczność. Regeneruje barierę i płaszcz hydrolipidowy skóry, permanentnie uszkadzany przez substancje myjące. Dzięki temu działa ochronnie, zapobiega objawom wysuszenia i zmniejsza skłonność do podrażnień. Uwielbiam ten balsam za wszystko, począwszy od bardzo ładnego opakowania i wygodnej formy podania, po świetnie właściwości nawilżające i wygładzające skórę, a także za cudowny zapach jaki towarzyszy aplikacji. Balsam towarzyszył mi podczas urlopu i świetnie się spisał. Jego wchłanianie jest bardzo dobre, skóra nie jest pokryta lepkim filmem a mimo to doskonale nawilżona. Komfort po nałożeniu jest natychmiastowy. Skóra staje się jędrniejsza, aksamitnie miękka i delikatna w dotyku.UWIELBIAM I POLECAM SERDECZNIE.

YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream
YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream
YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream
YONELLE Bodyfusion Hydrolipid Cream
Autor