Pupa Raspberry krem do ciała

Kocham masła i kremy do ciała , a im bardziej owocowo pachnie tym lepiej ! Na podstawie zapachu najczęściej dokonuję wyboru. Na drugim miejscu są właściwości kosmetyku. Tu kieruję się głównie nawilżeniem. Opakowanie to kolejna cecha , która zwraca moją uwagę. No cóż , muszę się przyznać ,że często kupuję oczami… 🙂 Lubię pojemności 200ml i mniejsze . Nie zawsze jest to ekonomiczne pod względem finansowym ale lubię po prostu często  zmieniać zapachy.

Dziś opowiem Wam o kremie do ciała , które sprezentowała mi Kochana Weronika Wróblewska 🙂 Cudowna dziewczyna , która doskonale zna moje gusta kosmetyczne i nie tylko 🙂 Wielką radość mi sprawiła tym masłem.  Nie dość ,że już samo opakowanie przykuwa uwagę to jeszcze zapach uwodzi tak, że ma się chęć wyciągnąć łyżeczkę i wciągać:)

Pupa Raspberry krem do ciała
Pupa Raspberry krem do ciała

Pupa Raspberry krem do ciała zamknięte jest w metalowym słoiczku o pojemności 150ml. Estetycznie wykonane i kolorowe 🙂 Konsystencja kremu jest żelowo-kremowa w kolorze białym. Taka konsystencja pozwala na użycie niewielkiej ilości kremu przez co wydajność tego kosmetyku jest bardzo dobra. Krem gładko rozprowadza się na ciele, nie pozostawia tłustej warstwy i bardzo szybko się wchłania. Malinowy zapach nie jest chemiczny  i długo utrzymuje się na ciele. Pupa Raspberry krem do ciała zapewnia bardzo dobre nawilżenie, które utrzymuje się przez cały dzień.

Pupa Raspberry krem do ciała
Pupa Raspberry krem do ciała
Pupa Raspberry krem do ciała
Pupa Raspberry krem do ciała

Dostępne są 4 wersje zapachowe tych kremów :

Pupa Raspberry 

Pupa Apricot 

Pupa Blueberry

Pupa Clementine 

Bardzo ciekawa jestem pozostałych wersji zapachowych i na pewno skuszę się na pozostałe 🙂

Pupa Raspberry krem do ciała dostępny jest w perfumeriach Douglas w cenie 29,90 zł/ 150 ml.

Czym Wy się kierujecie przy wyborze smarowideł do ciała ? Mieliście okazję poznać kremy marki Pupa ?

 

Autor