The Body Shop Pinita Colada

Karaiby Wyspy Nawietrzne

Wyspy, o których krążą legendy – tajemniczy i mało znany Archipelag z przepięknymi piaszczystymi plażami, które swoją urodą wprawiają w zachwyt każdego, kto zobaczy je z bliska. Smukłe palmy i nieregularne wulkaniczne stożki to najbardziej charakterystyczne elementy tego rajskiego krajobrazu. Wysokie górzyste rejony wysp kontrastują z błękitem morza i bujną tropikalną roślinnością.

Karaiby nie byłyby Karaibami, gdyby nie muzyka i taniec. Szalone, radosne merengue z Dominikany oraz oczywiście mambo, rumba, conga, na Karaibach tańczyć i śpiewać potrafią chyba wszyscy. 

Co jeszcze przychodzi na myśl myśląc o Karaibach ? oczywiście bardzo kolorowe drinki i smak egzotycznych owoców !

Temperatura rośnie, a wakacyjny nastrój już czuć w powietrzu! Część z Was już zapewne ma zaplanowany urlop, inni planują… The Body Shop przybliża nam okres wakacji limitowaną edycją kosmetyków do pielęgnacji ciała PINITA COLADA. Czas na koktajl dla Twojej skóry prosto z Karaibów! Aby móc w pełni poczuć karaibski klimat, marka stworzyła zapach na bazie soczystego ananasa z orzeźwiającym kokosem.

The Body Shop
The Body Shop Pinita Colada

Cała nowa, limitowana  linia Pinita Colada to 4 produkty wśród których znajdziemy, peeling do ciała, żel pod prysznic, sorbet do ciała i masło.

Odświeżający i chłodzący żel pod prysznic ma żelową konsystencję i niewielka jego ilość bardzo dobrze się pieni i oczyszcza. Zapach jaki unosi się w łazience sprawia, że chwila pod prysznicem mogła by trwać i trwać. Ja bardzo lubię żele pod prysznic The Body Shop i w miarę regularnie uzupełniam zapasy.

Masło do ciała zawiera organiczny olej sojowy, pochodzący od zaufanego dostawcy Gebana z południowo-wschodniej Brazylii. Dostawca ten jest mocno zaagangażowany w działania przeciwko wycinaniu lasów oraz promuje zrównoważone, organiczne metody rolnictwa, pozbawione chemikaliów i zbędnych pestycydów. Masło jak każde inne masło tej marki spełnia wszelkie moje oczekiwania. Doskonale rozprowadza się na ciele, nie pozostawia po sobie śladu i świetnie nawilża. Już chyba wszystkie możliwie wersje zapachowe miałam i z każdej jestem tak samo zadowolona. Zapach podobnie jak zapach żelu pod prysznic jest smakowity ale o wiele bardziej intensywny i utrzymuje się bardzo długo na ciele.

Sorbet to propozycja idealna na lato i dla skór nie wymagających wybitnego nawilżenia. Dobrze sobie radzi z nawilżeniem mojej suchej skóry zwłaszcza w upalne dni. Na noc jest to kosmetyk zdecydowanie dla mnie za słaby. Myślę, że świetnie się sprawdzi podczas urlopu. Bardzo dobrze się wchłania, zapach jest mniej intensywny niż w przypadku masła do ciała i też krócej utrzymuje się na ciele.

 

The Body Shop Pinita Colada
The Body Shop Pinita Colada
Autor