PAYOT – Dezodorant Ultra-Douceur

Dezodoranty maskują lub zmniejszają zapachy powstające w wyniku rozkładu potu przez bakterie. Zapach potu jest różny dla poszczególnych osób, ale może zmieniać się także u tego samego człowieka w zależności od warunków fizycznych, aktywności, stanu emocjonalnego czy diety. Ja należę do tych osób, które nie wydzielają potu praktycznie w ogóle, albo w minimalnym stopniu. Nie mniej jednak używam dezodorantów, nie jest to użytek codzienny ale raz na dwa, trzy dni … Od wielu lat moim ulubionym antyperspirantem była znana i lubiana przez wiele osób zielona kulka Vichy, do tej pory chętnie ją używam i sobie nadal chwalę. Myślałam, że nic nie przebije sławetnej kulki Vichy do czasu kiedy miałam okazję poznać dezodorant marki PAYOT, który dostałam od mojej przyjaciółki. Markę PAYOT znam bardzo słabo, nie miałam zbyt wielu kosmetyków jakie oferuje marka. Kulka bardzo mi przypadła do gustu, a mojego męża zachwyciła, a On jest bardzo wymagający jeśli chodzi o takiego typu produkty. Uważa On, że jest to najlepszy dezodorant! Mi jest często ciężko określić działanie kulek więc zdaję się również na Jego opinię.

PAYOT - Dezodorant Ultra-Douceur
PAYOT – Dezodorant Ultra-Douceur

 PAYOT – Dezodorant Ultra-Douceur daje podwójną gwarancję: bezpieczne działanie dezodorantu z formułą regulującą i 24-godzinną skutecznością antyperspirantu oraz łagodność produktu dzięki formule bez alkoholu, która nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Zamknięty w eleganckim opakowaniu o pojemności 75ml działa bakteriobójczo i antyperspiracyjnie. Koi i łagodzi podrażnienia wywołane depilacją, zmiękcza skórę i nie pozostawia uczucia napięcia jakie często towarzyszy aplikacji innym dezodorantom. Bardzo dobrze chroni przed potliwością przez cały dzień, zapewnia świeżość, higienę i poczucie komfortu.

PAYOT - Dezodorant Ultra-Douceur
PAYOT – Dezodorant Ultra-Douceur

W składzie :
Rumianek – który łagodzi i zmniejsza podrażnienia.
Tnklosan – który likwiduje bakterie nie naruszając naskórka.
Chlorowodorotlenek glinu – który zmniejsza potliwość, zapewniając maksymalną ochronę.

PAYOT - Dezodorant Ultra-Douceur
PAYOT – Dezodorant Ultra-Douceur

Kosmetyk należy stosować na oczyszczoną, suchą skórę .

Skład:

AQUA, ALUMINIUM CHLOROHYDRATE, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, STEARETH-2. CYCLOPENTASILOXANE, BISABOLOL, TRICLOSAN, CYCLOHEXASILOXANE, STEARETH-21, DISODIUM EDTA, PARFUM, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.

Jestem bardzo zadowolona z tego antyperspirantu, towarzyszy mi on już od ponad pół roku i myślę, że na jeszcze kilka miesięcy wystarczy. Jeśli szukacie jakieś zamiennika dla zielonej kulki polecam sprawdzić PAYOT – Dezodorant Ultra-Douceur.

Autor