BATH AND BODY WORKS

Jak zwykle marka Bath and Body Works z nadejściem lata oferuje przepięknie pachnącą gamę produktów do pielęgnacji ciała. Plaża, morze, błogi relaks i… skóra idealna! Muśnięta słońcem, głęboko oczyszczona, ultranawilżona i pełna blasku. Dzięki najnowszej kolekcji Welcome to Paradise od Bath&Body Works możesz poczuć się jak na wspaniałych wakacjach!

Nasza skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza latem. Pełne słońce, słona morska woda, wysoka temperatura na zewnątrz i klimatyzacja w pomieszczeniach potrafią nieźle namieszać. Jak więc zadbać o to, by niezależnie od warunków, nasze ciało było odżywione, zdrowe i wypoczęte? Przede wszystkim nie zapominaj o złuszczaniu naskórka i tu z pomocą przychodzą scruby z solą morską  Bath&Body Works, które doskonale przygotują Twoją skórę do przyjęcia ekstra dawki nawilżenia. Najlepszym wyborem będzie balsam z masłem shea i witaminą E, który zagwarantuje natychmiastowe odżywienie i skuteczną regenerację.

Welcome to Paradise Bath and Body Works
Welcome to Paradise Bath and Body Works

Scrub do ciała z linii Oahu przecudnie pachnie moim ukochanym kokosem, ma średnie drobinki ścierające i nie podrażnia skóry. Balsam do ciała z linii Fiji pachnie ananasem. Taki duet na myśl przywołuje jedno! Absolutnie smaczna PINACOLADA :)Kto zna ten wie! Balsamy tej marki świetnie się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu, dobrze nawilżają, a zapach na ciele utrzymuje się wiele godzin.

Welcome to Paradise Bath and Body Works

Welcome to Paradise
Bath and Body Works

Mgiełki to ciała tej marki też bardzo lubię. Taka mgiełka jest też idealnym orzeźwieniem w ciągu dnia. Mgiełki mają trwałe zapachy i moja skóra świetnie je toleruje. Dostępne są także w wersji miniaturkowej i te polecam zakupić do torebki. Koniecznie sprawdźcie te nowe, letnie linie zapachowe! jestem pewna, że zakochacie się w klimacie jaki potrafią stworzyć !

Welcome to Paradise Bath and Body Works
Autor