BBW Live Fresh Seaside Citrus

Bath & Body Works
Best Day Ever

Najnowsza kolekcja  Bath & Body Works Best Day Ever, owocowo-słodkich kosmetyków , pomimo jesiennej atmosfery kieruje nasze myśli ku beztroskim, pełnym szaleństwa dniom! Odczaruj więc deszczową aurę i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a w mgnieniu oka przegonisz pochmurny nastrój.

Kosmetyki Bath & Body Works to produkty, które mogę kupować w ciemno. Absolutnie piękne zapachy, świetna wydajność i jakość! Wybór jest zawsze tak duży, że ciężko się zdecydować i chyba nie tylko ja borykam się z takimi dylematami. Mam swoje ulubione linie zapachowe ze stałej oferty BBW ale też bardzo chętnie sięgam po edycje limitowane. Linia zapachowa, którą dziś polecam to powiew świeżości i spora dawka pozytywnej energii.

Piękne, słoneczne lato to już tylko miłe wspomnienie. Jesień rozgościła się na dobre, a zima depcze już po piętach. Nie musi to jednak oznaczać końca przyjemności i miłych chwil. Możesz zatrzymać cząstkę lata dzięki linii Best Day Ever od Bath & Body Works i być pełną blasku nawet w najbardziej pochmurny jesienny dzień! Pozwól swojej skórze skosztować prawdziwie owocowej uczty i wybierz się w podróż po najlepszych wakacyjnych wspomnieniach – złociste kąpiele słoneczne, pikniki w parku, ogniska na plaży… To będzie twój Best Day Ever!
BBW Live Fresh Seaside Citrus
BBW Live Fresh Seaside Citrus

Najnowsza kolekcja pielęgnacyjna Bath & Body Works to pięć niesamowitych kompozycji zapachowych – Sweet Escape Strawberry Picnic, Sunshine Days Summer Sunflowers, Get Happy White Peach Sangria, Live Fresh Seaside Citrus oraz Beach Nights Summer Marshmallow. Produkty, jak za dotknięciem magicznej różdżki, poprawiają nastrój, pobudzają do działania i dają soczysty zastrzyk pozytywnej energii.

Autor