Kiedy marka Guerlain odkryła silne właściwości lecznicze i regenerujące miodu, rozpoczęła się jej przygoda z Abeille Royale. Od tamtej pory skarby z ula są podstawą gamy wyjątkowo skutecznych produktów przeciwstarzeniowych, których działanie dowiedziono naukowo. W 2020 roku Dział Badań Guerlain prezentuje opracowany na nowo krem do pielęgnacji okolic oczu, który stał się bardziej innowacyjny, zmysłowy i skuteczny. Wykorzystując najnowsze technologie, krem Guerlain sprawia, że oczy wyglądają o trzy lata młodziej. Produkty Abeille Royale, poparte wieloma latami badań, mają cenne właściwości dzięki regenerującej technologii BlackBee. Technologia inspirowana najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie neurobiologii, wykorzystuje najlepsze produkty z ula – między innymi wyjątkowy miód z wyspy Ouessant, miód korsykański i nowozelandzki miód koniczynowy, a także ekskluzywną galaretkę królewską Guerlain – do walki z oznakami starzenia się skóry: tymi, które są już widoczne oraz tymi, które pojawią się w przyszłości. W jaki sposób? Poprzez oddziaływanie na mikropęknięcia i mikrouszkodzenia skóry, a także urazy i zmiany bariery skórnej wynikające z dysfunkcji komórek skóry lub nerwów, wywołane przez stres lub środowisko. Zwalczając oznaki starzenia się skóry w sposób kompleksowy, Abeille Royale przeciwdziała zmarszczkom, utracie jędrności i elastyczności.

Guerlain ABEILLE ROYALE Multi-Wrinkle Corrective Eye Cream
Guerlain ABEILLE ROYALE Multi-Wrinkle Corrective Eye Cream!
Guerlain ABEILLE ROYALE Multi-Wrinkle Corrective Eye Cream!

Formuła po raz pierwszy wytwarzana jest w 94% ze składników naturalnych. Pod opuszkami palców wydaje się gęsta, lecz łatwo wtapia się i wmasowuje w skórę. Po nałożeniu otula i łagodzi skórę wokół oczu, uwalniając swoje substancje aktywne. Skóra wydaje się gładsza i bardziej rozbudzona. Aby uzyskać intensywny efekt maski, nałóż na noc grubą warstwę kremu i pozostaw na skórze bez spłukiwania. Kompleks inspirowany mezokosmetykami, łączy w sobie wygładzające właściwości kwasu hialuronowego (zarówno drobno-, jak i wielkocząsteczkowego) z substancjami odżywczymi zawartymi w miodzie Ouessant. Pomaga eliminować cienie wokół oczu oraz worki pod oczami, oddziałując na rozmaite przyczyny ich powstawania: hiperpigmentację, osłabienie drobnych naczyń włosowatych oraz nagromadzenie wody lub tłuszczu.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Autor