GIVENCHY
VAX’IN FOR YOUTH
CITY SKIN SOLUTION
SERUM D-TOX PROTECTOR

VAX’IN FOR YOUTH CITY SKIN SOLUTION SERUM D-TOX PROTECTOR

Zanieczyszczenie powietrza to największy wróg młodości skóry.

Każdego dnia, na całym świecie, skóra jest narażona na wiele negatywnych czynników zewnętrznych i zanieczyszczeń. Cera staje się matowa, szorstka, pory rozszerzone. Wszystkie objawy, które odzwierciedlają złe samopoczucie i przedwczesne starzenie się skóry twarzy są spowodowane przez te niewidzialne dla oka stresogenne środowiskowe czynniki. Skóra, jako zewnętrzny narząd ludzkiego organizmu, jest najbardziej narażona na bezpośrednie i szkodliwe działanie zanieczyszczeń. Wśród wielu różnych zidentyfikowanych źródeł zanieczyszczeń, eksperci rozróżniają zanieczyszczenia główne, które generują: tlenki węgla, azotu, siarki i węglowodory, oraz zanieczyszczenia wtórne, które nie są bezpośrednio odprowadzane do atmosfery, ale pochodzą z reakcji chemicznych między gazami (ozon i dwutlenek azotu).

Zanieczyszczenia, których skutki na skórze są najlepiej udokumentowane, to te spowodowane obecnością ozonu. Skutki jego oddziaływania, w połączeniu z rezultatami innych zanieczyszczeń, powodują serię szkodliwych i niebezpiecznych uszkodzeń skóry.

Mimo, że ozon nie wnika do komórek skóry, oddziałuje on bezpośrednio na lipidy warstwy rogowej i tworzy agresywne cząsteczki, wolne rodniki. Różne negatywne oddziaływania  środowiskowe generują stres oksydacyjny tkanek i stymulują uwalnianie mediatorów prozapalnych.

Ponadto ozon powoduje ubytek witamin E i C, naturalnych przeciwutleniaczy skóry w warstwie rogowej naskórka. Wówczas skóra staje się odwodniona i uwrażliwiona, a proces starzenia jest przyspieszony. Skóra nabiera szarego odcienia.

VAX’IN FOR YOUTH CITY SKIN SOLUTION

HSP 70, proteina odporna na starzenie.

Proteina HSP70, najważniejsza w całej komórce, jest częścią najstarszych mechanizmów obronnych organizmu i przeżywa w całym cyklu życia komórki. Prawdziwa ochrona wszystkich innych białek, odgrywa podwójną rolę, zasadniczą, aby chronić skórę przed starzeniem. Chroni już istniejące białka lub nowoutworzone otaczając je fizycznie i zapewniając ich optymalne funkcjonowanie. Naprawia uszkodzone białka i stymuluje eliminację uszkodzonych białek, których nie da się naprawić.

Dzięki podwójnemu działaniu HSP70, wszystkie białka skóry są naprawione i w jednakowy sposób zabezpieczone przed dalszym stresem.

Miejska pielęgnacja nowej generacji GIVENCHY Vax’in For Youth, rozwiązuje kluczowy problem kobiet w XXI wieku. Oferuje ona prawdziwy “reset” dla skóry, która odzyskuje witalność i młody wygląd.

GIVENCHY Vax’in For Youth to pielęgnacja ukierunkowana na skutki zanieczyszczenia i reaktywację młodości skóry dzięki 2 nowym kompleksom high-tech:

KOMPLEKS STOPOLLUTION – przechwytuje i częściowo neutralizuje zanieczyszczenia z różnych źródeł, aby zapobiec ich toksycznym skutkom i ograniczyć szkody powstałe od zanieczyszczeń. Działanie to blokuje 50% uszkodzeń spowodowanych przez ozon.

-KOMPLEKS VAX’IN FOR YOUTH – wzmacnia mechanizm samoobrony i samouzdrawiania skóry dzięki produkcji wysoko wyspecjalizowanych białek, HSP 70. Po 6 godzinach, produkcja HSP 70 zwiększa się o 24%.

Uwolniona z szarego kolorytu, skóra ma własną ochronę przed oznakami starzenia. Skóra odżywa, staje się zdrowsza, promienieje młodością.

VAX’IN FOR YOUTH CITY SKIN SOLUTION
VAX’IN FOR YOUTH CITY SKIN SOLUTION

Na to serum pod oczy zdecydowałam się po rozmowie z Paniami konsultantkami marki. Jestem uzależniona od wszelkiego typu produktów pod oczy, a każda nowość przyspiesza bicie mego kosmetycznego serca. Produkt wydawał się być idealnie wpisujący w potrzeby mojej skóry pod oczami. Do testów zabrałam się zaraz po zakupie tego serum. Już pierwsza aplikacja tego serum przyniosła mojej skórze ukojenie i świetnie ją nawilżyła. To była próba czy serum mogę stosować samodzielnie czy jednak będę musiała tę pielęgnację uzupełnić o dodatkowy produkt. Serum z każdym kolejnym dniem używania zachwycało mnie bardziej. Moja skóra pod oczami z dnia na dzień była bardziej rozświetlona i wyglądała lepiej. Serum mimo delikatnej, żelowo-kremowej formuły bardzo dobrze nawilża i nie ma potrzeby używania dodatkowo innego kremu. Formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Jest to produkt praktycznie nie wyczuwalny. Serum nawilża, rozświetla i wygładza drobne zmarszczki.

To pielęgnacja najnowszej generacji, dostosowana do wrażliwych okolic oczu. Oferuje zaawansowane, przełomowe rozwiązanie naukowe dla skóry, aby przygotować ją do obrony i odzyskania młodego wyglądu. 3 składniki aktywne (pochodzące z owoców cytrusowych, ekstraktu drożdżowego i kojącego biosacharydu) obecne w formule uzupełniają działania kompleksów StoPollution i Vax’in For Youth, aby lepiej zwalczać obrzęki i cienie pod oczami.

Dzień po dniu, spojrzenie jest ożywione, a szary koloryt jest niewidoczny. Wygląda na świeższe, wypoczęte i iskrzące. Oznaki zmęczenia zaczynają ustępować.

Po aplikacji, cera konturu oczu jest bardziej świeża i pełna blasku. Po miesiącu, skóra wokół oka wydaje się być uwolniona z szarego kolorytu. Po dwóch miesiącach, wygląda na ochronioną i  zregenerowaną. Jej piękno jest zachowane.

Opakowanie tego serum starczyło mi na 2 miesiące kuracji. Używałam rano i wieczorem, serum nakładałam na oczyszczoną skórę  delikatnie „opukując” palcem wokół konturu oka, w tym górne powieki. Konsystencja jest bardzo delikatna i bezzapachowa.

Jestem zachwycona tym serum i po wakacjach na pewno powtórzę kurację tym produktem. Kosmetyk mnie tak rozkochał w sobie, że mam wielką ochotę sprawdzić również serum dedykowane pielęgnacji twarzy.

Polecam gorąco ! Ty też zasługujesz na tę odrobinę luksusu.

Autor