Miesiąc temu miałam zaszczyt i niezwykłą przyjemność wziąć udział w uroczystym otwarciu nowego salonu SPA marki CLARINS.

Clarins Beauty Spa mieści się w wyjątkowym, eleganckim lokalu przy ulicy Podchorążych 83 w Warszawie, w sąsiedztwie wspaniałej zieleni Łazienek Królewskich. Do dyspozycji klientów są gabinety kosmetyczne oraz strefa relaksu połączona ze studiem makijażu, w którym możesz spotkać się z Clarins Make Up Artist na indywidualnych lub grupowych warsztatach. Oferowane przez Clarins zabiegi to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, zapewniające natychmiast widoczne i trwałe efekty. Każda wizyta w naszym Spa to wyprawa do miejsca gdzie ciało i dusza spotykają się z naturą, a klienci doświadczają zabiegów, które pozostają niezapomnianym przeżyciem. W Clarins Beauty Spa możesz się zrelaksować i oddać w ręce najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy przygotują dla Ciebie indywidualnie dobrane zabiegi Clarins na twarz i ciało. Dodatkowo, aby kompleksowo zadbać o swoją skórę, możesz skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów uzupełniających.

CLARINS BEAUTY SPA WARSZAWA
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW
SPA BEAUTY CLARINS WARSAW
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW
CLARINS BEAUTY SPA WARSAW

 Zabiegi w SPA BEAUTY CLARINS  to w 100 % manualna metoda o wysokiej wydajności formuł z wysokoskoncentrowanymi ekstraktami roślinnymi , to unikalne zmysłowe doznania za każdym razem. W rękach Terapeutek Clarins  skóra doznaje przyjemności spersonalizowanego zabiegu: precyzyjne gesty płynnie przechodzą jeden w drugi, idealne przystosowane do potrzeb, dostarczają natychmiastowo widocznych i długotrwałych rezultatów oraz dobrego samopoczucia.

Ekskluzywne profesjonalne formuły zabiegowe. Produkty Clarins PRO to połączenie najnowszych odkryć roślinnych i naukowych innowacji z Laboratoriów Clarins. Ich konsystencja jest stale rozwijana i przystosowywana do manualnych technik naszych Terapeutek, aby zwiększyć Twoje pozytywne doznania i odczucia. Te wysokoefektywne formuły umożliwiają całkowite spersonalizowanie zabiegu i jego natychmiastowo widoczne rezultaty.

SPA BEAUTY CLARINS WARSAW
SPA BEAUTY CLARINS WARSAW
SPA BEAUTY CLARINS WARSAW
SPA BEAUTY CLARINS WARSAW

Może jeszcze w lipcu uda mi się dotrzeć do SPA na zbiegi. Na pewno przygotuję relację także bądźcie czujni 🙂 Jeśli mieszkacie w Warszawie, jeśli macie chęć zrobić coś dla siebie, a może jako prezent dla mamy, przyjaciółki.. to polecam serdecznie to miejsce. Cudowna atmosfera, piękne wnętrza i przemiły personel na pewno kupią Twoje serce. Jeśli nie masz pomysłu na wieczór panieński, albo po prostu tak chciałabyś się spotkać z koleżankami to też będzie to odpowiednie miejsce !

SPA BEAUTY CLARINS WARSAW
Autor