Clinique Expert Skin

Czy masz już receptę na piękny wygląd Twojej skóry?

Poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry.

31% kobiet* uważa, że ma problem z wrażliwą skórą i trudno dobrać dla siebie idealną pielęgnację. Specjalnie dla nich stworzyliśmy serię spotkań z Ekspertami Clinique – SKIN EXPERT. Marki Clinique, która narodziła się w gabinecie lekarza dermatologa ponad 46 lat temu, od lat tworzy kosmetyki przebadane dermatologicznie i w 100% bezzapachowe. Formuły zostały stworzone przez dermatologów by jak najlepiej i w bezpieczny sposób odpowiadać na główne potrzeby skóry kobiet, wśród których są suchość skóry (ok 39%), linie i zmarszczki (35%), widoczne pory (31%), zmiany trądzikowe (30%) i zaczerwienienia (21%)*.

*Badania przeprowadzone przez Sephora na reprezentatywnej grupie 1400 klientów we wrześniu 2013 roku.

Marka Clinique i perfumerie Sephora zapraszają na serię 27 specjalistycznych spotkań z Ekspertami Clinique. Będą się one odbywać się przez kolejne dziewięć miesięcy (do listopada 2014) w 12 miastach w całej Polsce:

Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Kraków, Katowice, Rzeszów, Białystok, Bielsko-Biała, Częstochowa Kielce.

Grafik spotkań znajduje się na www.sephorapolska.pl

Podczas spotkań Ekspert Clinique przeprowadza szczegółową diagnozę skóry klientki oraz dobiera kosmetyki odpowiadające na potrzeby jej skóry. Na zakończenie konsultacji, trwającej około 30 minut, klientka otrzymuje listę proponowanych przez Eksperta produktów oraz zestaw próbek. Eksperci Clinique pomogą każdej klientce w doborze najwłaściwszego programu pielęgnacyjnego oraz podkładu, który jest odpowiedni do jej typu skóry.

 Obawiasz się, że Twoja skóra jest zbyt wrażliwa?

Marka Clinique dba o najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. W Clinique wszystkie kosmetyki są bezpieczne, ponieważ są przetestowane alergologicznie i w 100% bezzapachowe. Polecane są przez dermatologów dla zdrowia Twojej skóry.

Co to znaczy, że produkty są alergologicznie przetestowane i w 100% bezzapachowe?

Wszystkie produkty Clinique są przetestowane alergologicznie. Oznacza to, że pozytywnie przeszły testy kliniczne nadzorowane przez dermatologów i organizacje zajmujące się badaniami medycznymi. Wykonuje się testy tolerancji skóry polegające na 7,200 aplikacjach preparatu u 600 osób. Jeżeli u kogokolwiek wśród tej grupy wystąpią reakcje alergiczne, produkt ten wraca do laboratorium. Ponieważ zapach jest najczęstszą przyczyną występowania reakcji alergicznych, produkty Clinique są całkowicie pozbawione zapachu.

 Chciałabyś w końcu znaleźć kosmetyk, który będzie odpowiadał na potrzeby Twojej skóry?

Pracując ze swoimi pacjentami, dermatolog Norman Orentreich odkrył, że większość z nich błędnie ocenia swój rodzaj skóry. Dlatego opracował system, znany obecnie jako „Narzędzie Diagnostyczne Clinique.” System ten jest dziś powszechnie stosowany przez Clinique na całym świecie i pomaga uzyskać wiele informacji na temat swojej skóry. Eksperci Clinique, dzięki tym narzędziom pomogą Ci znaleźć receptę na piękny wygląd Twojej skóry.

 Marzysz o tym, by mieć kosmetyki do pielęgnacji i podkład z tej samej linii, przeznaczonej do potrzeb Twojej skóry?

Marka Clinique była pionierem w łączeniu dermatologii z kosmetologią. W dobie, kiedy uważano, że opracowanie skutecznych kosmetyków dla kobiet z problemami dermatologicznymi jest niemożliwe, Clinique, dzięki współpracy z dr Normanem Orentreichem i innymi wiodącymi dermatologami, osiągnęło to, co wydawało się nieosiągalne. Clinique tworzy kosmetyki odpowiadające na różne potrzeby skóry, takie jak linie i zmarszczki, rozszerzone pory, trądzik, zaczerwienienia, przebarwienia. W skład tych linii wchodzą produkty pielęgnacyjne oraz podkłady, które pomagają w korygowaniu niedoskonałości skóry.

 Jak nazywają się poszczególne linie dermatologiczne Clinique?

Linia przeciwstarzeniowa – Repairwear, linia do cery z rozszerzonymi porami – Pore Refining Solutions, linia do cery trądzikowej – Anti-Blemish Solutions, linia na zaczerwienienia – Redness Solutions, linia wyrównująca kolory skóry – Even Better.

 Chciałabyś żeby w dobraniu kosmetyków pomógł Ci Ekspert, czyli osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem?

Ekspert Clinique przeprowadzi szczegółową diagnozę Twojej skóry i dobierze indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojej skóry kosmetyki Clinique. Dzięki ogromnej wiedzy Eksperci Clinique są w stanie każdemu doradzić odpowiedni sposób pielęgnacji skóry.

 Co wyróżnia Konsultantkę Clinique?

Dzięki licznym programom edukacyjnym, które stały się standardem w przemyśle kosmetycznym, Konsultantki Clinique są unikalnymi Ekspertami w pielęgnacji cery. Konsultantki Clinique wyróżniają szeroka wiedza na temat produktów, nieskazitelny wygląd oraz biały uniform.

Aby spotkać się z Expertami Clinique , którzy dzięki narzędziom stworzonym w oparciu o zalecenia wiodących dermatologów Clinique , pomogą znaleźć receptę na piękny wygląd skóry wystarczy się zapisać na indywidualne konsultacje w wybranych perfumeriach Sephora.

Najbliższe spotkania :

20-23 marca C.H. Marcelin – POZNAŃ

27-30 marca C.H. Borek – Wrocław , nr tel. 71 78 31 800

03-06 kwietnia  C.H. Sfera – Bielsko-Biała

10-13 kwietnia C.H. Manufaktura – Łódź

8-11 maja C.H. Bonarka – Kraków

15-18 maja C.H. Złote Tarasy – Warszawa

22-25 maja C.H. Sielsia – Katowice 

Ja dostałam zaproszenie podczas zakupów w perfumerii 🙂

Jak się zapatrujecie na takie spotkanie ? Wybieracie się ?Byliście już? jak wrażenia? Ja z przyjemnością się wybiorę 🙂 Miałam okazję uczestniczyć już w podobnych spotkaniach i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona:) Nie ma to jak porozmawiać z  Kimś , Kto się na tym zna najlepiej. Jest zawsze o wiele więcej czasu na pytania i odpowiedzi niż przy okazji zakupów w perfumerii:)

 

Autor