Clinique sklep online

Clinique jest wiodącą marką kosmetyczną w Stanach Zjednoczonych i jedną z najbardziej popularnych marek w ponad 130 krajach świata, w których jest dostępna.

Marka Clinique powstała w 1968 roku, jako pierwsza w świecie linia kosmetyków stworzona przez dermatologów.Produkty Clinique  są przetestowane alergologicznie i w 100% bezzapachowe.

Wszystkie rozwiązania, które oferuje Clinique, są dopasowane do potrzeb konkretnego typu skóry, począwszy od innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych, a skończywszy na najmodniejszych odcieniach kosmetyków do makijażu.

3….2….1…. sklep internetowy Clinique wystartował !!!

[singlepic id=635]

Bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam na FB ogłoszenie odnoszące się do otwarcia sklepu Clinique online:) Myślę, że dla wielu z Was ,a zwłaszcza tym , którzy mają problem z dostępem do perfumerii ta informacja się przyda i w końcu nie ruszając się z domu będziecie mogli skorzystać z kosmetycznej oferty marki Clinique.

Strona sklepu w moim odczuciu jest przejrzysta i czytelna, nie ma możliwości się zapętlić 🙂 Pasek zakładek naprowadza nas i ukierunkowuje na konkretne produkty. To bardzo ułatwia buszowanie po sklepie:) Szybka i prosta rejestracja do witryny , wystarczy się zalogować:) Dzięki subskrypcji newslettera mamy możliwość być na bieżąco z nowościami w pielęgnacji i makijażu oraz wszelkimi ekskluzywnymi ofertami Clinique online 🙂 Już zdążyłam podejrzeć i jest mój ulubiony tusz High Impact Extreme Volume Mascara w zestawie, a w perfumeriach ciężko było dostać 🙂 Super!

To jeszcze nie wszystko co mnie miło zaskoczyło 🙂

* Z okazji otwarcia sklepu internetowego Clinique wszystkie zamówienia na tereni Polski są dostarczane gratis:) 

* Do każdego zamówienia dwie darmowe miniaturki kosmetyków gratis 🙂

Zobaczcie jakie miniatury są aktualnie do wyboru :

[singlepic id=634]

To mi się podoba! myślę, że to o wiele lepsza oferta niż próbki saszetkowe :)Miniaturka często mi starcza na kilka, kilkanaście użyć , łatwiej też podjąć decyzję o zakupie danego kosmetyku 🙂

Jeśli macie chęć zajrzeć do sklepu Online odsyłam Was do linka poniżej 🙂

[button color=”leave blank” size=”large” link=”http://www.clinique.com.pl” target=””]Clinique Online[/button]

Co myślicie o sklepie Clinique online? Będziecie korzystać ? Przejrzeliście już ofertę ?:)

Autor