GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE – AKTYWATOR NAWILŻENIA I BLASKU

Absolutny hit w mojej pielęgnacji i jedno z odkryć roku! Od momentu zapowiedzi ten aktywator przyciągał mnie do siebie niczym przyciąganie ziemskie. Moja cera uwielbia takiego typu kosmetyki, a ja bardzo chętnie je używam regularnie. To nie tylko blask i nawilżenie to prawdziwa magia !

W 1987 ROKU GUERLAIN BYŁ INICJATOREM „WIELKIEGO WYBUCHU”, KTÓRY ZAPOCZĄTKOWAŁ NOWĄ EPOKĘ W DZIEJACH MAKIJAŻU – STWORZYŁ MALEŃKIE, WIELOBARWNE, IDEALNIE KULISTE PEREŁKI, KTÓRYCH POŚWIATA NADAJE CERZE WPROST NIEBIAŃSKI BLASK:

Météorites

Minęło już 25 lat, a ich magia wciąż trwa. Tak, jak pierwsze oryginalne perły, kuleczki meteorytów wciąż delikatnie kształtuje ludzka dłoń. Ten unikatowy kunszt, który jest domeną elitarnych mistrzów rzemiosła, posiadła jedynie niewielka liczba ludzi na świecie…

Météorites ukazują dziś swój nowy urok – NOWY NIEBIAŃSKI „WIELKI WYBUCH”: PIELĘGNACJA W GAMIE MÉTÉORITES

Guerlain – wybitny architekt blasku – oddaje nam nowy innowacyjny produkt w gamie Météorites: pielęgnację, którą cechuje niezwykła alchemia: połączenie magii i technologii.

Ponieważ światło uwidacznia się nie tylko na powierzchni skóry, ale wydobywa się również z jej wnętrza, Météorites Oxygen Care przenika naskórek naturalnym blaskiem.  Finezyjny jak marzenie nawilżający fluid przywraca skórze blask… Efekty uwidaczniają się momentalnie i mają trwały charakter, dzień po dniu. I, jak zawsze, formuła zachwyca niepowtarzalną wonią fiołka…

 

GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE
GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE

Zanieczyszczenie powietrza, dym papierosowy, stres… Każdego dnia skóra narażona jest na kontakt ze szkodliwymi czynnikami, które ją odwadniają i zaburzają oddychanie komórek … W efekcie pozbawiają skórę blasku i determinują jej matowy wygląd. Guerlain odkrywa jak różne poziomy skóry wpływają na to, że cera emanuje naturalnym blaskiem: na powierzchni, dzięki interakcji z padającym nań światłem, ale również w głębi, dzięki oddziaływaniu tego samego światła na chromofory, które wychwytują naturalne fale świetlne.

MÉTÉORITES OXYGEN CARE PRZYWRACA BLASK NA POWIERZCHNI SKÓRY I W GŁĘBI JEJ KOMÓREK, PONIEWAŻ ZAWIERA KOMPLEKS O2 LIGHT I BAZUJE NA TECHNOLOGII MÉTÉORITES 

DZIAŁANIE W GŁĘBI SKÓRY

Skóra, która może swobodnie oddychać staje się promienna, ożywiona i pełna energii. Guerlain pozwala komórkom skóry zaczerpnąć nowy życiodajny oddech dzięki kompleksowi O2 Light , który:

* Optymalizuje transport tlenu

 ( Ekstrakt z nasturcji zwiększa poziom cytoglobin)

Te naturalnie występujące w skórze proteiny odpowiedzialne są za transport tlenu z komórki do komórki. Codzienny kontakt ze szkodliwymi czynnikami niszczy je i zmniejsza ich liczbę, zaburzając tym samym „oddychanie” skóry. W ciągu zaledwie 48 godz. ekstrakt z nasturcji podnosi syntezę cytoglobin o 56%*. Dotlenione komórki skóry mogą swobodnie oddychać i odzyskują pełnię energii.

* Wzmacnia sieć dystrybucji tlenu

(Ekstrakt z ruszczyka (Ruscus Aculeatus) wzmacnia struktury mikronaczyń )

Nawet dobra podaż tlenu nie wystarczy, jeśli zaburzona jest jego cyrkulacja. Ekstrakt z ruszczyka chroni sieć mikronaczyń, zapewniając optymalną dystrybucję i dostawę tlenu do tkanki skórnej.

Kompleks O2 Light pomaga poprawić przepływ tlenu, dzięki czemu reaktywuje oddychanie. Skóra jest pobudzona, promiennie zaróżowiona, a regularna aplikacja produktu utrwala jej blask.

UDOSKONALANIE STRUKTURY 

Cera jest promienna wówczas, gdy powierzchnia skóry jest wyrównana i ma wygładzone pory, dzięki temu bowiem równomiernie odbija światło. Oprócz działania kompleksu O2 Light, Météorites Oxygen Care oddziałuje również na poziom nawilżenia powierzchniowej warstwy skóry, ponieważ jego formuła wzbogacona została o nawilżające glikole oraz kompozycję polimerów i kuleczek krzemowych, które wygładzają jej powierzchnię.

GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE
GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE

I OCZYWIŚCIE MAGIA MÉTÉORITES…

Te kolorowe, niebywale lekkie i delikatne kuleczki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o zdolność kreowania blasku. Ich spadkobiercy – dwa tajemnicze składniki – zapewniają skórze niepowtarzalny blask i nieskazitelny wygląd.

* Technologia Stardust zapewnia efekt retuszu 

Mikrokuleczki polimerowe kryją w swoim wnętrzu prawdziwy diamentowy pył, który zmienia niewidoczne światło UV w światło niebieskie, które retuszuje niedoskonałości skóry.

* Technologia Rainbow zapewnia efekt rozświetlenia

Niebieskie, zielone, czerwone i złote… Cztery bezprecedensowe perłowe cząsteczki łączą się
w fenomenalny promień białego światła (najbardziej naturalnego), aby rozświetlać skórę oszałamiająco naturalnym blaskiem.

GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE
GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE

MAGICZNA FORMUŁA

Szlachetny, świeży i nieskazitelnie biały fluid jest pełen niespodzianek. Niebywale lekki i jedwabiście gładki zaczyna lśnić w kontakcie ze skórą!

Inspirowana perłami Météorites, formuła fluidu przechodzi metamorfozę pod dotykiem naszych palców – zmienia się wówczas z czysto białej w subtelnie perłoworóżową. Wmasowana w skórę gasi jej pragnienie, zapewniając jednocześnie powiew świeżości.

 

GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE
GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE
GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE
GUERLAIN MÉTÉORITES OXYGENE CARE

Kosmetyk momentalnie wnika w skórę i znika bez śladu – o jego istnieniu świadczy jedynie czysty blask i legendarna woń fiołka. Absolutnie komfortowa formuła, piękny zapach towarzyszący aplikacji i efekt jaki daje dzień po dniu sprawia,że nie mogę się obejść bez tego kosmetyku. Widzę dużą różnicę w wyglądzie cery pod makijażem jeśli nałożę ten aktywator, cera wygląda na wypoczętą i odprężoną. Nawilżona, wypełniona i odprężona skóra staje się niewiarygodnie miękka w dotyku. Jest aksamitnie gładka, odczuwa komfort i promienieje pięknem. Cerę momentalnie otacza rozkoszny zdrowy blask.  Aktywator współgra z każdym podkładem jaki używam. Jednak najlepszy wygląd obserwuję w połączeniu z podkładami marki Guerlain.

Aktywator nakładam na pielęgnację przed nałożeniem podkładu. Podkład doskonale rozprowadza się na tym kosmetyku. Nie roluje się i nie zbiera się w załamaniach.

GUERLAIN

Jestem zachwycona tym kosmetykiem i serdecznie polecam !

Autor