Zawrotne tempo we dnie i w nocy, które nigdy nie trwają dostatecznie długo  to w zasadzie streszcza obecne życie kobiet po trzydziestce. Tak intensywny rytm codzienności nie pozostaje bez konsekwencji. W efekcie zmęczenie wpływa niekorzystnie na metabolizm komórkowy i pozo- stawia ślady na skórze. Skóra trzydziestolatki nie potrzebuje jeszcze regeneracji i korekty. W wieku 40 lat skóra czerpie z własnych zasobów energii, aby zachować urodę i młodzieńczy wygląd. Ale siła ta wyczerpuje się z biegiem lat i potencjał skóry do samoodnowy wyraźnie słabnie. To wtedy stopniowo zaczynają się pojawiać wczesne oznaki starzenia się skóry, takie jak: matowa, pozbawiona blasku cera, zmęczone rysy twarzy, utrata napięcia mięśniowego i sprężystości.

Givenchy L’Intemporel Blossom  to nowa linia pielęgnacyjna składającą się produktów, które opóźniają pojawianie się widocznych oznak zmęczenia. Program pielęgnacyjny L’Intemporel Blossom opracowano z myślą o przeciwdziałaniu skutkom zmęczenia i przy- wracaniu skórze jej naturalnego blasku.

 

GIVENCHY L’INTEMPOREL BLOSSOM
GIVENCHY L’INTEMPOREL BLOSSOM
GIVENCHY L’INTEMPOREL BLOSSOM
GIVENCHY L’INTEMPOREL BLOSSOM

RADIANCE REVIVER CREAM ANTI-FATIGUE

ROZŚWIETLAJĄCY KREM DO TWARZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA

Ten soczysty krem ma zaskakującą formułę ulegającą transformacji, ponieważ wzbogacona jest mikropigmentami, które nałożone na skórę nadają jej delikatnie różową barwę. Skóra ożywiona ultraświeżym różowym blaskiem przechodzi metamorfozę – jakby wzięła głęboki wdech. Aktywne składniki kompleksu Blossom Glow tworzą na skórze wygładzającą, korygująca, ochronną warstwę, która momentalnie udoskonala powierzchnię naskórka. Skóra wydaje się odświeżona i zrewitalizowana, a cera promienieje pięknym blaskiem. Uwielbiam ten krem! Jest to produkt, który doskonale przywraca promienny wygląd mojej cerze zawsze kiedy tego potrzebuję. Częste podróże, zmęczenie daje się we znaki i na mojej twarzy zawsze to widać najbardziej. Krem używam rano przed nałożeniem makijażu. Poza pięknym, spektakularnym rozświetleniem zapewnia mojej skórze odpowiednią dawkę nawilżenia, która się utrzymuje pod makijażem przez cały dzień. Każda baza i podkład jaki używam bardzo dobrze współpracują z tym produktem.

GIVENCHY L’INTEMPOREL BLOSSOM
GIVENCHY L’INTEMPOREL BLOSSOM

ROSY GLOW HIGHLIGHT CARE FACE • EYES

ROZŚWETLACZ DO TWARZY I POD OCZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA

Pryzmat czystego światła uchwycony w topniejącej formule, która eliminuje wszelkie ślady zmęczenia, nawilża skórę i przywraca twarzy blask. Uniwersalność Rosy Glow Highlight Care oznacza, że można tego produktu używać na trzy różne sposoby, aby uzyskać zindywidualizowany efekt blasku:

• W okolicach oczu: aby wyraźnie wygładzić linie spowodowane odwodnieniem, zretuszować cienie i rozświetlić spojrzenie.

• Na wybranych partiach twarzy (policzki, grzbiet nosa, czoło, łuki brwiowe): aby wymodelować rysy twarzy, rozświetlić zmęczoną cerę i nadać twarzy bardziej wypoczęty wygląd.

• Na całej twarzy: aby nadać skórze bardziej promienny wygląd i wyrafinowany, świeży, naturalny różany blask.

Ten produkt to mistrzostwo świata! Moja skóra pod oczami nigdy wcześniej nie była tak pięknie rozświetlona jak po użyciu tego kremu bez użycia produktów rozświetlających. Krem doskonale nawilża i wygładza drobne linie zmarszczkowe. Świetnie współgra z korektorami pod oczy. Nakładam tak jak zaleca marka, pod makijaż ale także na korektor. Często jeśli nie mam chęci na wielkie rozświetlenie twarzy przy użyciu rozświetlaczy nakładam ten krem na gości policzkowe, grzbiet nosa i łuk kupidyna. Polecam serdecznie !

Kompleks Blossom Glow,  zawarty w kosmetykach tej lini został opracowany specjalnie z myślą o formule L’Intemporel Blossom, zawiera składniki, które posiadają moc przywracania skórze energii. Neutralizuje widoczne oznaki zmęczenia i pozwala jej zachować świeżość i blask. W samym sercu tego unikatowego kompleksu zawarto trzy innowacyjne składniki:

• Wyciąg z dzięgla stymuluje biosyntezę kwasu hialuronowego w komórkach naskórka i skóry właściwej* Kwas hialuronowy zatrzymuje wodę, optymalizując poziom nawilżenia skóry, tak aby mogła skuteczniej przeciwstawiać się szkodliwym czynnikom środowiska zewnętrznego. Wyciąg z dzięgla w wi- doczny sposób regeneruje skórę.

• Pochodna witaminy C, ustabilizowana kowalencyjnym wią- wiązaniem z cząsteczką glukozy, zwiększa potencjał energii komórkowej, aby maksymalizować blask skóry.

• Ekstrakt z różowych jagód z Ameryki Południowej na nowo modeluje skórę, łagodząc jej oznaki starzenia się. Poprawia jej jędrność i koloryt .

Z każdą aplikacją skóra zyskuje nową energię. Wydaje się bardziej wypoczęta, sprężysta i wypełniona. Bardziej promienna, gdyż emanuje nieodpartym różowym blaskiem młodości.

Autor