WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer

WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer

GLAMGLOW !

Kocham ! od wielu lat ta marka jest bliska memu kosmetycznemu sercu i każdy nowy produkt wzbudza natychmiastowe zainteresowanie , nic na to nie poradzę ! Cudowne, już takie bardzo wiosenno-letnie opakowanie produktu, o którym dziś słów kilka padnie, przykuwa uwagę ! ale to nie tylko piękne opakowanie, to także cudowny zapach, którym mam chęć się otulić ale to też nie tylko! właściwości tego kremu to dopiero coś!  Formuła  kremu pielęgnującego WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer pochodzi z koreańskich laboratoriów ! kusi ? myślę, że na pewno !

 Formuła kremu oparta na bazie wody z Wyspy Jeju – ozdoby koreańskich mórz – oraz przełomowej technologii GLAMGLOW zatrzymującej wilgoć dostarcza 72-godzinnego, natychmiastowego i ciągłego nawilżania, które wnika głęboko w skórę i nadaje jej świeży blask. 

Must Have ! 

Lazurowa formuła GLAMGLOW w kontakcie ze skórą rozpada się na małe kropelki, które są w pełni pochłaniane przez skórę i nadają jej seksowny blask, który można zobaczyć i poczuć! WATERBURST™ zawiera innowacyjny kompleks z potrójną dawką kwasu hialuronowego  z cząsteczkami różnej wielkości, które pochłaniają z atmosfery 1000 razy więcej wody niż same ważą. Formuła zawiera również wodę pozyskiwaną z rajskiej, wulkanicznej wyspy Jeju słynącej z krystalicznie czystych wód, wyniosłego wulkanu i bogatej w minerały gleby.  

WATERBURST™ zawiera również wyciąg TEAOXI® GLAMGLOW z lilii wodnej, włączonego do formuły z myślą o ujędrnianiu, nawilżaniu i odżywianiu skóry. Uwielbiam za wszystko! Począwszy od cudownej formuły, która pięknie się rozprowadza na cerze, otula natychmiast płaszczem dającym poczucie komfortu i zapewniającym naprawdę długotrwałe nawilżenie, skończywszy na zapachu!

WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer
GLAMGLOW WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer

Jest to jeden z lepszych kremów nawilżających jakie miałam okazję ostatnio testować ! Świetnie się nadaje również jako baza pod makijaż, zapewnia długotrwałe nawilżenie przez wiele godzin nie wpływając na trwałość podkładu ! Jeśli szukasz kremu, który zapewni mega długie nawilżenie, odpowiedni poziom komfortu i cudownego kojącego otulenia to koniecznie sprawdź ten krem !

WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer
Autor