Marka Kiehl’s to jedna z tych marek po których produkty sięgam z prawie zamkniętymi oczami! Nie pamiętam produktu, który by nie pasował. Oczywiście są produkty, które lubię bardziej i te, które mniej ale każdy z testowanych przeze mnie mogę śmiało polecić. Dziś przedstawiam Wam moje nowe Kiehl’sowe odkrycie ! absolutnie cudowny krem, który właśnie kończę i już żałuję ! Kiehl’s Rosa Arctica Lightweight Cream. Regenerująca formuła pomaga znacznie poprawić kondycję skóry, zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek. Zawiera wyciąg z „Wiecznej Rośliny”, Haberlea Rhodopensis, która może przetrwać do 31 miesięcy bez dostępu do wody. Kiedy odpowiednia wilgotność zostaje przywrócona, „Wieczna Roślina” na nowo odżywa. Składnik ten znany jest ze swoich właściwości zwiększających żywotność komórek. edna z najbardziej unikatowych i najbardziej odpornych roślin na świecie. Zbierana ręcznie w bułgarskich górach. Uważa się, że przetrwała epokę lodowcową. Botanicy badali jej zdolności przetrwania w stanie bliskim „śmierci” (do 31 miesięcy) i cudownego powrotu do życia, kiedy warunki stawały się przyjazne. Należy do rodziny „zmartwychwstających kwiatów”. Posiada nadzwyczajny system ochrony, który minimalizuje utratę wody, aby mogła przetrwać okres suszy, po czym be szwanku restrukturyzuje swoje komórki w momencie, gdy dostępna jest woda. W pielęgnacji posiada właściwości ochronne i stymuluje aktywność komórek.

Kiehl's Rosa Arctica Lightweight Cream
Rosa Arctica Lightweight Cream Krem przywracający młody wygląd skóry

W składzie formuły tego kremu znajduje się Witamina E naturalnie występujące w liściach roślin i skórze, witamina E pomaga neutralizować szkodliwe dla skóry wolne rodniki i ma właściwości kojące i nawilżające. Ekstrakt Brzozy Papierowej – składnik otrzymywany z cukru, przywraca wierzchniej warstwie skóry odpowiedni poziom nawilżenia i wzbogaca ją w substancje odżywcze. Gliceryna znana ze zdolności pochłaniania i zatrzymywania wilgoci z powietrza, przez co pomaga skórze zachować odpowiedni poziom nawilżenia. Sprawia, że formuła lepiej się rozprowadza i posiada właściwości nawilżające. W naszych produktach używamy gliceryny syntetycznej.

Krem cudownie nawilża skórę, idealnie utrzymuje przez wiele godzin odpowiedni poziom nawilżenia mojej cery. Świetnie się spisuje pod makijaż i pod bazy pod makijaż. Uwielbiam jedwabistą gładkość cery, którą mam po zastosowaniu tego kremu! Polecam serdecznie !

Autor