CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice

LE LIFT CHANEL to inteligentna linia pielęgnacyjna, której działanie polega na tym, że dopasowuje się do indywidualnych potrzeb cery. Linia ta wykorzystuje zdobycze epigenetyki, która zajmuje się badaniem mechanizmów ekspansji genów i syntezy białek. Le Lift pomaga skórze przywrócić jej właściwoy rytm, równowagę i odmładza ją w naturalnym, właściwym dla niej tempie i w sposób prawdziwie „spersonalizowany”.
Z Le Lift każda kobieta może przejąć kontrolę nad swoim naturalnym pięknem. Komórki skóry odnawiają sie dzień po dniu, zmarszczki, nawet te głębokie, wygładzają się, a kontur twarzy napina się.

Naukowcy z Laboratorium CHANEL Beauty w 2008 roku podjęli pewne kroki w badaniach w dziedzinie epigenetyki i dokonali istotnych odkryć. Starzenie zależy od kaprysów dziedziczności, ale również od zewnętrznych czynników stresowych i indywidualnych. Słońce, dieta, palenie tytoniu, zmęczenie, stres, jak również jako pozytywne i negatywne emocje, radość i smutek, przyjemność i ból…

Naukowcy odkryli, że nasz tryb życia, a także zachowanie mają wpływ na nasz wygląd. W trakcie przeprowadzanych badan odkryli również aktywny składnik, dzięki któremu krem Le Lift dostarcza skórze środków do przywrócenia równowagi i odmłodnienia w jej własnym, naturalnym tempie i w indywidualny sposób.
CHANEL Le Lift to sojusz miedzy nauką, a naturą, dlatego do jego stworzenia użyto składnika bogatego w antyoksydanty, który zawarty jest w korzeniu rośliny Edulis. Pozyskiwana z Edulis cząsteczka to 3.5 DA, która hamuje działanie niektórych microRNA oraz stymuluje aktywność białek odpowiedzialnych za młodość skóry – jej jędrność, gładkość oraz równowagę. Naturalny składnik dostosowuje się do procesu starzenie się skóry każdej kobiety.

W tym roku linię CHANEL LE LIFT uzupełnia nowy produkt CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice. Tę linię znam bardzo dobrze i cenię ją sobie za efekty działania na mojej cerze. Kocham krem pod oczy i krem do twarzy. Ten produkt, dołącza do moich faworytów wśród tej linii.

Niezwykle delikatny krem do intensywnej pielęgnacji skóry, który silnie odżywia i uelastycznia. Formuła jest w 30% olejkowa, zawiera podobnie jak cała linia regenerujący kompleks 3.5-DA.

CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice

 CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice świetnie współgra z każdą bazą pod makijaż jaką używam i podkładem. Zapewnia mojej cerze doskonałe nawilżenie i odżywienie przez cały dzień.

CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice

 Efektywność tego składnika regenerującego bazuje na olejku jojoba, Shea i roślinnych aminokwasach, które przywracają barierę ochronną skóry, wzmacniają cement międzykomórkowy oraz wspomagają zdolność do utrzymania wilgoci. Formuła jest bardzo lekka, delikatna, a aplikacji towarzyszy piękny zapach. Uwielbiam moment aplikacji, prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Jestem pewna, że te z Was, które znają tę linię wie o czym mówię. Formuła jest jedwabiście gładka, półpłynna. Niewielką ilością zaopatrzysz skórę we wszystko to co najcenniejsze w tym produkcie. Tuż po nałożeniu kremu skóra staje się gładka, miękka i sprężysta… Ja używam ten produkt raz dziennie, tuż przed nałożeniem podkładu. Krem przy regularnym używaniu wygładza drobne linie zmarszczkowe, ujędrnia i doskonale nawilża. Uwielbiam ten krem zwłaszcza w tym okresie jesienno zimowym kiedy moja cera wymaga dobrego nawilżenia.

CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice
CHANEL LE LIFT Crème-Huile Réparatrice
Autor