100% przezroczysta, lekka, bezolejowa, wodno-żelowa formuła, która nawilża, regeneruje barierę skóry i codziennie chroni skórę przed zanieczyszczeniami dzięki technologii Clean-Shield TechnologyTM.

Clinique idzie z duchem czasów, nie zatrzymuje się tylko działa! Produkt, który dziś Wam polecam to kosmetyk , który zatrzymuje to, co dobre, na przykład nawilżenie, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia, przy wykorzystaniu technologii Clean-Shield Technologyô.  To intensywna, 24-godzinna nawilżająca regeneracja w i najlżejszej formie – intensywne nawilżenie bez obciążenia typowego dla tłustych kremów. Nie obciąża skóry, dostarczając silną, 24-godzinną nawilżającą regenerację + ochronę przed zanieczyszczeniami. Wyrównuje poziom nawilżenia skóry, zapewniając natychmiastowe, lekkie nawilżenie utrzymujące się przez 24 godziny dzięki glicerynie i kwasowi hialuronowemu, które przyciągają nawilżenie i zatrzymują je. Substancje składające się na Naturalny Czynnik Nawilżający (NMF) wyrównują poziom wody i lipidów naturalnie występujących w skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu dlatego tuż po aplikacji tego żelu możesz natychmiast przejść do makijażu!

 

Dramatically Different™ Hydrating Jelly
Dramatically Different™ Hydrating Jelly
Dramatically Different™ Hydrating JellyDramatically Different™ Hydrating Jelly

 Od świtu do zmroku, skóra jest bombardowana działaniem czynników zewnętrznych, które uszkadzają jej barierę ochronną i sprawiają, że traci cenne nawilżenie. Może to prowadzić do powstawania matowej cery, zatkanych porów, hiperpigmentacji i ciemnych plam, a w końcu zmarszczek i stanów zapalnych. Clinique Dramatically Differentô Hydrating Jelly, to formuła, która która nawilża, wzmacnia i chroni skórę codziennie dzięki wyjątkowej technologii Clean-Shield Technologyô.  W składzie żelu znajdują się :

  • Clean-Shield Technology: osłania skórę przed zanieczyszczeniami, przywracając jej nawilżenie i odbudowując jej barierę ochronną.
  • Hialuronian sodu: to bardzo substancja utrzymująca wilgoć należąca do tej samej rodziny co kwas hialuronowy. Dostarcza natychmiastowe nawilżenie, sprawia, że skóra jest jędrna i ukojona. Skóra wygląda świeżo, zarówno tuż po aplikacji, jak i po 24 godzinach. 
  • Gliceryna:  zatrzymująe wodę w skórze, przywracając jej miękkość, tworząc barierę przed utratą nawilżenia.
  • Sacharoza:  wspiera nawilżenie i posiada właściwości kojące.
  • Trehaloza: to cukier z grupy polisacharydów, który zwiększa zdolności przyciągania i zatrzymywania nawilżenia w skórze.
  • Moisture Barrier Blend (nasiona słonecznika, ekstrakt z jęczmienia, ekstrakt z owocu ogórka): takie połączenie składników pomaga wzmacniać barierę skóry, dzięki czemu jest bardziej odporna i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. 
  • Hydroksyetylomocznik: bardzo nawilżający składnik, który wchłania się w warstwę rogową naskórka, intensywnie nawilżając skórę, pozostawiając ją ukoją i nawilżoną.  

Świetnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji jako produkt nałożony solo ale również  w połączeniu z innym kremem jako baza/serum nawilżające!

SiSLEY Izia
SiSLEY Izia
Autor