Clinique Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge™
72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Nawilżenie to podstawa pielęgnacji każdej cery. Bez względu na to czy jest to cera sucha czy przetłuszczająca się czy tłusta! Krem, który dziś Wam polecam to krem, który korzysta ze zbawiennych mocy kwasu hialuronowego, zwiększa poziom nawilżenia skóry o 152%, podczas gdy substancje zwilżające wnikają w głębsze warstwy skóry utrwalając nawilżanie i sprawiając, że skóra wygląda jędrnie i świeżo każdego dnia.  Kompleks zatrzymujący wilgoć Moisture-Holding Super Matrix oraz kwas hialuronowy tworzą wspólnie powłokę, która zatrzymuje w skórze wodę pokrywając jej powietrznię drobną siateczką oraz ujędrniają skórę od wewnątrz, dostarczając jej prawie dwa razy więcej nawilżenia niż przed zastosowaniem formuły. Aktywowana woda aloesowa oraz kofeina pomagają skórze stworzyć swoje własne źródło nawilżania, dzięki któremu będzie mogła uzupełniać zasoby wody, czerpać i transportować wodę pozyskaną z głębszych warstw skóry  na jej powierzchnię, tak by każda warstwa naskórka została nasycona zrównoważoną ilością wilgoci. 

Krem mega szybko  się wchłania , ma postać krem-żelu o bogatej formule, który dostarcza skórze idealne nawilżenie aż przez 72 godziny, nawet po umyciu twarzy. Clinique Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator wygładza drobne linie powstałe w wyniku przesuszenia, minimalizując zarazem łuszczenie się i napięcie skóry będące następstwem odwodnienia. Przy regularnym stosowaniu kremu, naturalna bariera ochronna skóry i jej zdolność do zatrzymywania wilgoci zostają wzmocnione, a skóra zyskuje nieustająco świeży, jędrny wygląd i zdrowy blask. 

Dla najlepszych efektów najlepiej używać dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy. Ja nakładam produkt hojnie na całą powierzchnię twarzy, ale tę wielozadaniową formułę nawilżającą można stosować na różne sposoby:  

  • jako optymalizator nawilżania – opuszkami palców na stosowany codziennie produkt nawilżający.
  • na lub pod makijaż.
  • jako 5-minutową maseczkę na twarz – nałóż odpowiednią ilość i usuń nadmiar chusteczką lub pozostaw na skórze do wchłonięcia. 
  • na przesuszoną skórę np. naskórek, końcówki włosów czy łokcie. 
Clinique Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Clinique Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Autor