CHANEL
LA SOLUTION 10 DE CHANEL

LA SOLUTION 10 DE CHANEL

Cera wrażliwa jest typem cery, który można porównać do kapryśnej kobiety. Bardzo wymagająca, humorzasta i rzadko co jej pasuje. Jest to bardzo trudny typ cery, która w nadmierny sposób reaguje na różnego rodzaju czynniki. Nadmierna wrażliwość skóry często związana jest z chorobami skóry co ma związek z defektami w budowie naskórka lub jego uszkodzeniem. Bardzo częstym czynnikiem warunkującym nadwrażliwość cery jest nieodpowiednia pielęgnacja i zmiany hormonalne jakie toczą się w organizmie. Dział badawczy CHANEL biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki proponuje nowy krem przeznaczony do pielęgnacji cer wrażliwych.

Według specjalistów CHANEL wystarczy 10 składników, aby przywrócić skórze nadreaktywnej komfort i ukojenie.

Czynniki mechaniczne ( zabiegi dermatologiczne), czynniki zewnętrzne ( powietrze, zanieczyszczenia ) prowadzą do naruszenia naturalnej bariery ochronnej cery i do stresu oksydacyjnego.  Wszystkie te czynniki wywołują tak zwany keratynocytowy stres oraz nadwrażliwość skóry. Zawarte w formule kremu najwyższej jakości,  wyselekcjonowane składniki zapewniają wymagającej cerze komfort nawilżenia i łagodzą skutki niesprzyjających warunków.

CHANEL
LA SOLUTION 10 DE CHANEL
CHANEL
LA SOLUTION 10 DE CHANEL
CHANEL
LA SOLUTION 10 DE CHANEL

TYLKO 10 składników !

Aby ukoić podrażnioną cerę , wygładzić, odstresować, zmiękczyć, chronić przed wolnymi rodnikami, intensywnie nawilżyć i w efekcie odbudować naturalną barierę ochronną skóry. Tak! nowy krem CHANEL LA SOLUTION 10 DE CHANEL spełnia oczekiwania cer wrażliwych.

samym sercu formuły główną rolę odgrywa biała herbata Silver Needle. Ekstrakt wydobywany z listków herbaty, która jest bardzo rzadkim i cennym gatunkiem ręcznie zbieranym zawiera dużą ilość teaniny i polifenoli, które łagodzą wrażliwą skórę, odbudowują jej naturalną barierę oraz chronią przed stresem oksydacyjnym, blokując tworzenie się wolnych rodników.

Bezzapachowa formuła kremu starannie dobrana pod względem tolerancji i działania zawiera  masło shea, ekstrakt z oliwek, skwalen.

LA SOLUTION 10 DE CHANEL
CHANEL LA SOLUTION 10 DE CHANEL

Krem CHANEL LA SOLUTION 10 DE CHANEL ma jedwabiście gładką konsystencję, która momentalnie się wchłania przynosząc ukojenie. Moja cera jest cerą suchą. Okolica czoła często jest odwodniona mimo tego, że starannie dobieram pielęgnację. To właśnie tu zauważyłam największe efekty działania tego kremu. Moja skóra na czole jest bardzo nadreaktywna i często pierwsze oznaki stresu i spadku odporności pokazują się na skórze tej okolicy. Krem doskonale sobie radzi z opanowaniem nadreaktywności. Po nałożeniu kosmetyku skóra staje się miękka i gładka. Przy regularnym używaniu wszelkie zaczerwienienia i niedoskonałości zmniejszają się stając się praktycznie niewidoczne. Krem mimo lekkiej formuły doskonale nawilża i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia przez cały dzień. Doskonale nadaje się pod makijaż. Jego formuła pozwala na nałożenie podkładu od razu po aplikacji. Każdy podkład jaki używam ładnie leży przez cały dzień, a ja mam poczucie,że moja cera jest odpowiednio chroniona przed czynnikami, które jej szkodzą.

Serdecznie polecam! Krem wart uwagi ! a Ty pamiętaj, że odrobina luksusu Tobie i Twojej cerze zawsze się należy.

Autor