_ENZ4720-kopia

Sisley Elite Club

W perfumerii Douglas w warszawskiej Arkadii miała miejsce uroczysta inauguracja projektu marki Sisley – Sisley Elite Club, czyli mobilnej kabiny, w której można oddać się w ręce Ekspertów Pielęgnacji SisleyMini SPA w perfumerii to przedsięwzięcie dedykowane na wyłączność dla sieci Douglas – poprzez ekskluzywny zabieg, oparty o najnowszy krem odmładzający Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge oraz całą linię kosmetyków Sisleÿa Global Anti-Age.

Kluczowym dopełnieniem skuteczności produktów pielęgnacyjnych jest autorski masaż Sisley wykonywany kamieniami awenturynowymi, który niweluje zmarszczki, wygładza skórę i modeluje owal twarzy. „Synergia działania kosmetyków Sisley z techniką zabiegową opracowaną przez Ekspertów Sisley zapewnia natychmiastową rewitalizację skóry i spektakularne efekty odmładzające”- Dyrektor Generalny Sisley w Polsce i krajach bałtyckich Jolanta Szamocka.

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Piękna sceneria jaką marka SISLEY przygotowała w perfumerii Douglas w Warszawskiej Arkadii podkreślała ekskluzywność i wyjątkowość marki. To moja ukochana marka pielęgnacyjna, której kosmetyki używam od wielu lat i których działanie przynosi zaskakujące efekty. W tym dniu perfumeria skupiła wiele gwiazd kina i telewizji, projektantki, dziennikarki i osoby blisko związane z marką SISLEY.

scena z: Jolanta Szamocka, Anna Wierzbowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Pani Jolanta Szamocka – Dyrektor Generalny Sisley w Polsce i krajach bałtyckich przybliżając ideę Sisley Elite Club. Po krótkiej prezentacji  drzwi magicznej kabiny zostały otwarte …..

scena z: Jolanta Szamocka, Anna Wierzbowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Izabela Kuna, Jolanta Szamocka, Joanna Klimas, Katarzyna Żak, Beata Tyszkiewicz, Iwona Kamińska, Marta Kuligowska, Anna Wierzbowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Jako pierwsza miałam przyjemność skorzystać z mobilnej kabiny Sisley Elite Club i poddać się odmładzającemu zabiegowi opartemu na kremie Sisleÿa L’Integral Anti-Age z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii o wielowymiarowym działaniu.

scena z: Paulina Szczykowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

W kabinie czekała już na mnie przesympatyczna Paulina Szczykowska – Ekspert Sisley, która dokonała analizy mojej cery, dobrała odpowiedni program pielęgnacyjny i zastosowała go w zabiegu odmładzającym Sisley.

scena z: Sisleya L'Integral Anti - Age, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, SISLEY proponuje wyjątkowy zabieg odmładzający oparty na kremie Sisleÿa L’Integral Anti-Age wykorzystujący najnowocześniejsze technologie o wielowymiarowym działaniu. Kilka etapów zabiegu działa na wszystkie aspekty starzenia się skóry: genetyczny, środowiskowy i behawioralny. 

Zabieg odmładzający Sisley rozpoczyna rytuał aromaterapii, który wykorzystuje olejki eteryczne. Działają one jak naturalne nośniki substancji aktywnych w głąb skóry, a dodatkowo zapewniają wyjątkowe właściwości relaksujące.

Efektywność zabiegu opiera się na połączeniu skuteczności produktów pielęgnacyjnych ze specjalną, wieloetapową techniką aplikacji zgodnie z rytuałem Sisley.

Kluczowym dopełnieniem skuteczności produktów pielęgnacyjnych jest autorski masaż Sisley wykonywany kamieniami awenturynowymi, który niweluje zmarszczki i wygładza skórę twarzy. Odpowiednio wyprofilowany kształt kamieni idealnie dopasowuje się do skóry i ułatwia stymulację odpowiednich punktów. Masaż techniką Sisley poprawia metabolizm komórek przywracając cerze blask, jędrność i elastyczność.

Efektem widocznym już po jednym zabiegu jest optymalne nawilżenie, wygładzenie zmarszczek mimicznych i strukturalnych oraz modelowanie owalu twarzy. Skóra twarzy jest znacznie młodsza, gładsza i zrestrukturyzowana.

Synergia działania produktów Sisley z techniką zabiegową opracowaną przez Ekspertów marki Sisley zapewnia spektakularne efekty odmładzające.

Aplikacja koktajlu złożonego z ponad 50 aktywnych składników roślinnych umożliwia głębszą penetrację i zintensyfikowane działanie pielęgnacyjne, które pobudza naturalne procesy fizjologiczne skóry.

Sisley Elite Club 2

Godzina zabiegu minęła mi w pełnym relaksie….. Absolutnie cudowna dawka wyselekcjonowanych składników i masaż przeniosły mnie w inny wymiar…. Skóra stała się gładka, jędrna i promienna… Linie zmarszczkowe na czole wyraźnie się wygładziły i otrzymałam odpowiedni poziom nawilżenia….

kwiecień 2016, Mobilna Kabina Sisley, Sisley, Douglas

Mobilna kabina będzie podróżować po Polsce – planowane są kolejne, tygodniowe sesje w najlepszych perfumeriach Douglas w kraju. 

„Takie SPA może być dla nas szkołą tego, jak dbać o własną skórę. Często produkty używane w tego typu miejscach są niedostępne poza salonami, a pomysł marki Sisley polega na tym, że w mobilnej kabinie używa się kosmetyków, które można kupić i używać na co dzień. Można tu poznać lepiej swoją cerę, czy sposoby aplikacji kosmetyków, to niezwykle cenne” – przyznała Karolina Wajda.

„Od wielu lat jestem zaprzyjaźniona z twórcami marki Sisley, rodziną d’Ornano, śledziłam rozwój ich firmy i bardzo się cieszę z takich nowości. Uważam, że te kosmetyki są warte każdej ceny, a do tego są bardzo wydajne i mają nadzwyczajną jakość” –  Beata Tyszkiewicz.

scena z: Beata Tyszkiewicz, Iwona Kamińska, Karolina Wajda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Agnieszka Cegielska, Jolanta Szamocka, Tamara Arciuch, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Jolanta Szamocka, Bogna Sworowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

„Bardzo podoba mi się to, że tak ekskluzywna marka jak Sisley, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Każda klientka Sisley może skorzystać z zabiegu, który odżywia i regeneruje skórę a dodatkowo ma działanie aromaterapeutyczne –  Tamara Arciuch. 

„Mam słabość do kosmetyków Sisley – to moja wielka miłość od długiego czasu. Dlatego też bardzo chętnie skorzystam z mobilnego SPA, jako wierna fanka. Do tej pory sama urządzałam sobie domowe SPA na bazie kosmetyków Sisley, a teraz jestem pod ogromnym wrażeniem tej pięknej kabiny mobilnej, w której można spędzić godzinę pomiędzy innymi zajęciami i oddać się odmładzającemu zabiegowi Sisley” –  Agnieszka Cegielska

scena z: Marzena Rogalska, Iwona Kamińska, Agnieszka Cegielska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Mobilna Kabina SISLEY ELITE CLUB  do końca tego tygodnia stacjonuje w perfumerii Douglas w Arkadii w Warszawie.

W następnym tygodniu stacjonuje w perfumerii Douglas Galerii Bałtyckiej w Gdańsku

W ostatnim tygodniu kwietnia będzie w perfumerii Douglas w Galerii Mokotów w Warszawie 

Z masażu mogą skorzystać stałe klientki perfumerii Douglas.

Będę Was na bieżąco informować o trasie mobilnej kabiny, także zaglądajcie do tego wpisu.

Jeśli będziesz miała okazję skorzystaj ! ta odrobina luksusu zawsze Ci się należy.

Autor