SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

SISLEY
SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Od kiedy poznałam markę Sisley nie ukrywam, że jest to moja ulubiona marka kosmetyczna. Doceniam za wszystko, począwszy od świetnej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych , poprzez cudowne formuły kosmetyków kolorowych, na pięknych, eleganckich opakowaniach kończąc. Nie zawiodłam się na żadnym produkcie tej marki jaki miałam okazję używać, a poznałam już większość kosmetyków jakie SISLEY oferuje.

SISLEY jest jednym ze światowych liderów kosmetyków luksusowych i szczyci się osiągnięciem bardzo silnego tempa wzrostu w tej branży.

Zespół najwyższej klasy naukowców w laboratoriach nieustannie selekcjonuje najlepszej jakości ekstrakty roślinne, najczystsze i najbardziej bogate w czynniki aktywne. Naukowe metody ekstrakcji stosowane przez markę Sisley pozwalają na optymalne stężenie każdego z aktywnych czynników. Dozowanie i synergia ekstraktów roślinnych jest sekretem wyjatkowo wysokiej skuteczności produktów Sisley. Zanim jakikolwiek produkt Sisley zostanie wprowadzony do sprzedaży musi być najlepszy w swojej kategorii. Wszystkie formuły poddawane są w niezależnych laboratoriach testom alergicznym i testom tolerancji, aby zapewnić skórze absolutne bezpieczeństwo. Skuteczność produktów jest potwierdzona w testach realizowanych w Instytucie Ekpertyz Klinicznych, niezależnym i autoryzowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

SISLEY SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Rok 1999 to rok, w którym SISLEY rewolucjonizuje rynek pielęgnacji przeciwstarzeniowej, po praz pierwszy oferując globalne podejście do oznak wieku, optymalizujące środowisko życia komórek, proponując krem do twarzy Sisleÿa Global Anti-Âge.

Dziś mija 17 lat, a w świecie kosmetyków SISLEY otwiera nowy rozdział i wraz z nim Sisleÿa osiąga trzeci wymiar: odtąd skupi się nie tylko na widocznych oznakach starzenia wewnątrz i zewnątrzpochodnego, ale także po raz pierwszy na starzeniu behawioralnym.

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Dzisiejsze życie, tempo, które na nas wymusza, wynikający z niego stres, problemy, którym musimy stawiać czoła, nasze własne wybory (papierosy, opalanie, złe nawyki żywieniowe…), wszystko to powoduje przyspieszone starzenie, sumując się z wpływem znanych już czynników środowiskowych: promieniowania UVA, UVB, zanieczyszczenia powietrza, wolnych rodników.

Zupełnie nowy zakres badań otwiera nowe, niespodziewane perspektywy.  Starzenie behawioralne(inaczej epigenetyczne), wpływa na naszą twarz w większym nawet stopniu, niż starzenie genetyczne. Uważa się, że odpowiada za przeważającą część wszystkich procesów starzenia!

SISLEY daje pełniejszą odpowiedź na proces starzenia skóry,  by przeciwdziałać skutkom działania czasu z naprawdę spektakularnym efektem. Działając zarówno na środowisko życia komórek (co ma związek ze starzeniem genetycznym),  ale także po raz pierwszy w marce SISLEY, na cykl życiowy komórek (związany ze starzeniem behawioralnym)

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Niekorzystne czynniki zaburzają cykl życia komórek zmieniając równocześnie:

– rytm dobowy komórek: w dzień komórka się chroni, w nocy regeneruje.

– procesy energetyczne komórek: umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie i właściwą odnowę komórkową.

– długość życia komórek: jest ona uzależniona od długości telomerów, stanowiących gwarancję nienaruszalności DNA.

U młodych osób, cykl ten jest doskonale zorganizowany i przebiega sprawnie.  Natomiast u osób dojrzałych i/lub narażonych na rozmaite stresy behawioralne cykl ten „zacina się”, a wystarczy by zaburzeniu uległ tylko jeden z trzech czynników, by zakłócić cały proces. W konsekwencji na skórze przedwcześnie pojawiają się oznaki starzenia (zmarszczki, utrata blasku i jędrności).

ŚRODOWISKO ŻYCIA KOMÓREK: dodatkowe wzmocnienie „ekosystemu”

Nowa formuła Sisleÿa zapewnia komórkom idealny „ekosystem”, dzięki wzbogaceniu jej o nowe składniki:

Stymulujące

Do już obecnych stymulin, pozyskiwanych z pestek jabłka oraz olejków eterycznych, dodano ekstrakt korzenia ratanii* oraz ekstrakt z przywrotnika*.

Regenerujące i restrukturyzujące

W formule zachowano kwas ursolowy, witaminy i minerały, mikroelementy i aminokwasy, wzmocniono ją zaś peptydowym ekstraktem z soi *, wyciągiem z liści wierzby białej*, tokoferolami pochodzenia naturalnego* i adenozyną *.

* Aktywne składniki nieobecne w formule Sisleÿa Global Anti-Âge.

CYKL ŻYCIA KOMÓRKI: Skupienie na mechanizmach funkcjonowania cyklu komórkowego

Wśród licznych aktywnych składników, które dodano do pierwotnej formuły Sisleÿa, trzy nowe, kluczowe składniki optymalizują odtąd właściwy przebieg cyklu życiowego, by chronić skórę przed pojawianiem się widocznych oznak starzenia behawioralnego.

Składniki te wpływają na trzy kluczowe procesy cyklu życiowego komórki: rytm dobowy, energię i długość życia komórek, pomagając jej przeciwdziałać osłabieniu.

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

RYTM DOBOWY

Wyciąg z lindery ułatwia ponowną synchronizację biologicznego rytmu skóry**. Metabolizm komórkowy powraca dzięki temu do optymalnego rytmu dobowego** charakteryzującego młodszą skórę.

ENERGIA

Ekstrakt z albicji jedwabistej usprawnia optymalne wytwarzanie energii** wewnątrz komórek (w mitochondriach) pomagając w ten sposób chronić i regenerować skórę po szkodach spowodowanych przez niewydolność komórek.

DŁUGOŚĆ ŻYCIA

Kompleks protein sojowych i protein z drożdży przyczynia się do ochrony telomerów** (ochronnych końcówek każdego z chromosomów, których długość jest skorelowana z długością życia komórek). Przyczynia się w ten sposób do utrzymania integralności komórkowego DNA wobec stresu behawioralnego** dla optymalizacji długości życia komórkowego.

Znajome, choć zupełnie nowe opakowania SISLEY Sisleÿa l’Intégral Anti-Âge zaprojektowano z większą jeszcze prostotą i elegancją. Biel i złoto pozostają oryginalnymi kodami kolorystycznymi kosmetyku. Wygrawerowane na złotej krawędzi nowe logo Sisleÿa zwraca uwagę odnowionym liternictwem. Luksus i elegancja towarzysząca marce SISLEY dopracowana jest w każdym najmniejszym szczególe. Opakowania stanowią piękną ozdobę toaletki.

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE
SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Znakomita ze względu na jakość, komfort i sensoryczność, konsystencja nowego kremu Sisleÿa dostępne jest w 2 wersjach:

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age: delikatna, stapiająca się ze skórą konsystencja dla cer normalnych mieszanych

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Extra-Riche: otulająca konsystencja do cery suchej lub bardzo suchej, wzbogacona składnikami intensywnie odżywiającymi.

Obydwie konsystencje są absolutnie cudowne i używanie ich jest czystą przyjemnością. Aplikacji towarzyszy charakterystyczny dla kosmetyków marki SISLEY zapach z naturalnymi olejkami eterycznymi z lawendy i majeranku.

Kremy bardzo dobrze się wchłaniają nie pozostawiając tłustego filmu. Doskonale nawilżają cerę i utrzymują poziom nawilżenia przez cały dzień. Po dwóch tygodniach regularnego używania zauważyłam spłycenie zmarszczek i wygładzenie cery. To co jest zauważalne jeszcze szybciej bo już po kilku aplikacjach to sprężystość skóry i jędrność. Skóra jest bardziej elastyczna, gładka. Rysy twarzy są odprężone i cera wygląda na zdrową i wypoczętą.

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE

Większość z Was wie, że jestem fanką kompleksowej pielęgnacji jedną linią. Marka SISLEY ma w ofercie poszczególnych linii kosmetyki, które wspomagają się w swoim działaniu. Kremy, które dziś polecam używam w połączeniu z genialnym serum do twarzy redukującym przebarwienia SISLEŸA CONCENTRÉ ECLAT ANTI-AGE i krem pod oczy przeciwzmarszczkowym SISLEŸA. 

Obydwa produkty świetnie uzupełniają moją pielęgnację, ale o nich więcej już wkrótce.

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE
Autor