Weekendowa regeneracja skóry –

CHANEL LE WEEKEND DE CHANEL ÉDITION DOUCE

Tryb życia współczesnej kobiety jest bardzo intensywny. Codzienna gonitwa za tysiącem spraw do załatwienia, mało snu, w pośpiechu spożywane mało wartościowe posiłki… stres, zmęczenie… Najszybciej wszystko ma odzwierciedlenie w wyglądzie naszej cery. I przychodzi weekend, wypatrywany już od samego początku tygodnia… Ale czy zawsze wykorzystujesz ten czas tak aby się zregenerować ? Mi niestety nie zawsze to wychodzi. W weekend “nadganiam” to czego nie zrealizowałam w tygodniu i koło się zamyka… a cera ? Pielęgnacji mojej cery nie odpuszczam nigdy, bez względu na to jak jestem zmęczona ta chwila jest dla mnie bardzo ważna, a moja cera mimo ogólnego zmęczenia organizmu jest w dobrej kondycji. Jednym z kosmetyków, które bardzo dobrze się u mnie sprawdza i sprawia,że moja cera wygląda dużo lepiej jest kosmetyk marki CHANEL – LE WEEKEND DE CHANEL.

LE WEEKEND DE CHANEL
LE WEEKEND DE CHANEL

 

LE WEEKEND DE CHANEL ÉDITION DOUCE działa jak łagodna kuracja oczyszczająca, przygotowując skórę do wyzwań nadchodzącego tygodnia.

Kosmetyk ten zapewnia delikatne złuszczanie połączone z długotrwałym nawilżaniem. W efekcie skóra natychmiast jest bardziej gładka, promienna i aksamitna w dotyku.Formuła jest niezwykle delikatna, dzięki czemu może bez ryzyka podrażnienia może być stosowana nawet u osób z bardzo wrażliwą cerą. Konsystencja typu water-in-oil daje uczucie natychmiastowego komfortu, a po 48 godzinach zapewnia efekt wyraźnie dostrzegalnego wygładzenia powierzchni skóry. Kremowo-żelowa postać tego kosmetyku doskonale rozprowadza się na cerze i momentalnie wchłania. Nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Nałożona bezpośrednio na wcześniej dobrze oczyszczoną cerę pielęgnuje ją już od momentu nałożenia. Chwilę po nałożeniu skóra uzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia i w przypadku mojej suchej cery nie potrzebuje już żadnego dodatkowego kosmetyku który będzie dbał o nawilżenie cery przez cały dzień .

Po dwóch dniach regularnego stosowania rano i wieczorem cera staje się bardziej gładka, promienna i nawilżona.

LE WEEKEND DE CHANEL EDITION DOUCE w składzie zawiera :

* Woda z Róży Majowej, uzyskiwana z Rosa centifolia to „woda komfortowa”. Jej zapach i relaksacyjne właściwości pozwalają uwydatnić kobiece piękno i ukoić skórę.

*  Ultra-delikatny kompleks z kwasem glikolowym, to kompleks pozwalający na łagodne i kontrolowane uwalnianie się AHA- kwasy alfa-hydroksylowe. Razem, składniki aktywne eliminują martwe komórki, oczyszczają skórę i poprawiają jej teksturę, jednocześnie zapewniając perfekcyjne nawilżenie.

Diane Kruger  ambasadorka marki Chanel, która wystąpiła w wyjątkowej kampanii „Where Beauty Begins“, mówi nam, że “piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą, kiedy wierzymy w siebie z przekonaniem, że jesteśmy wyjątkowe, bo piękno zaczyna się wtedy, gdy jesteśmy pewne siebie”… jak twierdzi Diane Kruger- podejście marki Chanel jest „bardzo naukowe“, ale „dostosowane do potrzeb współczesnych kobiet“- bez względu na to, jaki jest ich styl życia…

LE WEEKEND DE CHANEL ÉDITION DOUCE

LE WEEKEND DE CHANEL ÉDITION DOUCE
LE WEEKEND DE CHANEL ÉDITION DOUCE

LE WEEKEND DE CHANEL EDITION DOUCE używam regularnie w każdy weekend od 4 miesięcy. W pierwszym miesiącu używania stosowałam ten kosmetyk również przez dwa dni w środku tygodnia. Kosmetyk jest bardzo wydajny i przynosi efekty jakie od niego oczekiwałam. 

Autor