EISENBERG All-Over Moisturising Mask – Maseczka intensywnie nawilżająca

Ciało dorosłego człowieka składa się w 60% z wody. Jej odpowiedni poziom zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Skuteczne nawilżenie skóry to podstawa młodego i zdrowego wyglądu. EISENBERG Paris stworzył maseczkę intensywnie nawilżającą, by przywrócić delikatnej skórze twarzy wysokie nawilżenie, przywrócić naturalne pH skóry i usunąć toksyny. Dodatkową zaletą jest zawartość formuły Trio-Moléculaire®, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG i zawiera 3 aktywne molekuły.

EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask

Piękna, odżywiona skóra jest świadectwem zdrowia całego organizmu. Sekretem zdrowej cery jest m.in. jej prawidłowe nawilżenie. Dostarczając skórze odpowiednią ilość odpowiednich składników, wzmacniamy jej mechanizmy ochronne i sprawiamy, że odzyskuje ona zdrowy, pełen blasku wygląd. W ciągu dnia skóra jest szczególnie narażona na utratę wilgoci ze względu na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Maseczka intensywnie nawilżająca EISENBERG zapewnia uczucie świeżości i komfortu. W stylowym, eleganckim opakowaniu zamknięte zostało wyjątkowe, żelowe źródło energii.

EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask

Niezwykłe działanie maseczki EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare®

 • Kwas Hialuronowy gasi pragnienie skóry
 • Krasnorosty przywracają naturalne pH skóry, usuwają toksyny i działają łagodząco
 • Formuła Trio-Moléculaire® – zawiera 3 aktywne molekuły
  • Enzymy – REGENERUJĄDziałanie keratoliczne, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.
  • Cytokiny – STYMULUJĄ molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.
  • Biostymuliny – DOTLENIAJĄ wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają.
EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask

Maska towarzyszyła mi podczas wakacyjnego urlopu. Po całym dniu na słońcu moja skóra wymagała dodatkowego nawilżenia. Nakładana na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu momentalnie dostarczała odpowiednią dawkę nawilżenia. Przyjemna, żelowa konsystencja o delikatnym, nie narzucającym się zapachu daje uczucie komfortu od momentu aplikacji i delikatne uczucie chłodzenia. Będąc już w domu, na 10 min przed aplikacją wkładałam do lodówki aby schłodzić. Cudowne uczucie po nałożeniu zwłaszcza w bardzo upalne dni jakie nas ostatnio uraczyły swoją obecnością. Maskę, zwłaszcza taką schłodzoną polecam również aplikować na skórę pod oczami. 

Oprócz intensywnego nawilżania odwodnionej skóry twarzy i okolic oczu również łagodzi, wygładza i usuwa toksyny. Jest ona niezbędna, gdy konieczne jest natychmiastowe nawilżenie skóry. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry, dla osób w różnym wieku. Wyjątkowe działanie SOS na krosty: wystarczy nałożyć niewielką ilość maseczki bezpośrednio na krostę i pozostawić na noc. Dodatkowo nie zawiera barwników, ani perfum.

EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask

Maskę należy płukać wodą lub usunąć tonikiem i delikatnie osuszyć. Skóra natychmiast staje się rozświetlona, miękka i gładka.

Kilka sposobów używania maseczki, które u mnie się sprawdzają :

 • Kuracja „ekspres” na „specjalne okazje”: pozostaw na 5 minut.
 • Kuracja „super nawilżająca”: codziennie przez 8 do 15 dni pozostaw na 5 minut.
 • Kuracja „relaks domowego SPA”: raz lub dwa razy w tygodniu pozostaw na 15 minut.
EISENBERG All-Over Moisturising Mask
EISENBERG All-Over Moisturising Mask

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie. Nawilża, odświeża i daje takie poczucie komfortu jakiego moja skóra wymaga. Polecam serdecznie !

 

 

 

Autor